قالیشویی شادمان

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی ستارخان

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

 یکی از این قالی‌شویی‌های معتبر، قالی‌شویی شادمان می‌باشد که در منطقه غرب تهران، نزدیک به خیابان ستارخان واقع شده‌است. از ویژگی‌های این قالی‌شویی، استفاده از دستگاه‌های به‌روز و مدرن می‌باشد. که این دستگاه‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که هیچ‌گونه فشاری به فرش وارد نمی‌شود و فرش از هر نظر محافظت می‌شود. تمامی خدماتی که این قالی‌شویی انجام می‌دهد زیر نظر اتحادیه می‌باشد و از طرف اتحادیه دارای مجوز می‌باشد.

قالیشویی شادمان
بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت فرش خود را به این قالی‌شویی بسپارید و از نحوه‌ی کار آن‌ها و مطمئن باشید. قالی‌شویی شادمان یک مجموعه‌ی وسیعی می‌باشد که کارکنان زیادی در آن استخدام شده‌اند و این کارکنان بیشتر،بر روی کار دستگاه‌ها نظارت می‌کنند و اگر مشکلی برای دستگاه‌ها به ‌وجود آمد، آن‌ها را تعمیر می‌کنند و تمامی خدمات شستشوی فرش و مبلمان در مجموعه  قالی‌شویی های اتواتیک مانند قالیشویی پرند، بدون دخالت نیروهای انسانی انجام می‌شود. 

خدمات قالی‌شویی شادمان

۱- شستشوی انواع فرش

قالی‌شویی شادمان در شستشوی انواع فرش مهارت دارد، به صورتی که برای هر کدام از فرش‌های دست‌باف، ابریشمی و همچنین فرش‌های ماشینی از روش‌های مخصوص استفاده می‌کند و هم چنین مواد شوینده‌ای که برای این فرش‌ها به کار برده می‌شود متفاوت می‌باشد. برای این کار فرش‌های دستباف را از فرش‌های ماشینی جدا کرده و با توجه به حساسیت فرش‌های دست‌باف، از مواد شوینده‌ای استفاده می‌کند  که میزان ترکیبات شیمیایی در آن‌ها کمتر باشد و دارای آنزیم‌هایی باشد که میزان پاک‌ کنندگی آن بالا باشد وباعث تداخل رنگ‌ها نشود.

۲- خدمات مربوط به شستشوی مبل

قالی‌شویی شادمان خدمات مربوط به شستشوی مبل را نیز انجام می‌دهد. با توجه به نوع مبلمان ازدستگاه‌های مخصوص و همچنین روش‌های متفاوتی برای شست‌وشوی مبلمان استفاده می‌کند و اکثراً این کار را در منزل انجام می‌دهند. مگر این‌که خود مشتری اجازه این کار را به آن‌ها ندهد و مجبور باشند که مبلمان را به محل دیگری انتقال داده و کار شستشو را انجام دهند.

خدمات قالی‌شویی شادمان

 ۳- رفوگری فرش

درصورتی‌که فرش شما قبل ‌از این‌ که مورد شستشو قرار بگیرد، دارای پارگی باشد ابتدا در قالی‌شویی شادمان آسیب‌هایی که به فرش وارد شده ‌است ترمیم می‌شود و سپس در دستگاه‌ها برای شستشو قرار می‌گیرد. ترمیم قبل‌ از شستشوی فرش باعث می‌شود که میزان پارگی در فرش بر اثر شستشو بیشتر نشود و بافت آن بیشتر از هم باز نشود. ترمیم فرش، توسط کارشناسان این مجموعه صورت می‌گیرد تا کوچک‌ترین مشکلی برای فرش به وجود نیاید و ظاهر آن به‌خوبی حفظ شود و اثری از ترمیم بر روی آن مشاهده نشود.

خشک کردن فرش‌ها در قالی‌شویی شادمان

در قالی‌شویی شادمان، با توجه به این‌که از دستگاه‌های پیشرفته برای خشک کردن فرش استفاده می‌شود، هیچ‌گونه آسیبی به بافت و رنگ فرش وارد نمی‌شود. در این قالی‌شویی، فرش‌ها توسط گرم‌خانه‌ها به‌سرعت خشک می‌شوند به‌گونه‌ ای که هیچ‌ گونه رطوبت درون فرش باقی نمی‌ماند. زمانی‌که فرش به‌ خوبی خشک شد، توسط دستگاه‌های مخصوص فرش را اتو زنی می‌کنند تا اگر الیاف آن در اثر شستشو از حالت اولیه خارج شده‌اند با اتو زدن مرتب شده و جلوه فرش بهتر شود؛ سپس این فرش‌ها به‌صورت مرتب لول شده و در کاورهای مخصوص قرار داده می‌شوند و به دست مشتری می‌رسند.

قالی شویی تمام اتوماتیک شادمان

۱- نحوه برخورد مناسب

یک قالی‌شویی برای اینکه بتواند نظر مشتری را به سمت خود جلب کند، باید به تمامی سوال سوالات مشتری به‌خوبی پاسخ دهد و این حق را به مشتری بدهد که که باید از لحاظ قالی‌شویی مطمئن شود تا بتواند فرش خود را با اطمینان به آن‌ها بسپارد .

۲- وقت‌شناس بودن

یکی از مسائلی که برای مشتریان بسیار اهمیت دارد، این است که فرش به‌موقع از آن‌ها تحویل گرفته شود و سر موعد به آن‌ها تحویل داده شود و یک قالی‌شویی معتبر ،قالی‌شویی می‌باشد که برای وقت مشتری ارزش قائل باشد و فرش را سر موعد مقرر به آن‌ها تحویل دهد تا مشتری بتواند به تمام برنامه‌ ریزیهای خود، عمل کند.

۳- داشتن مجوز از اتحادیه

اولین گزینه‌ای که اعتبار یک قالی‌شویی را تعیین می‌کند داشتن مجوز از طرف اتحادیه می‌باشد. شما می‌توانید با یک تماس با اتحادیه از اعتبار آن قالی‌شویی، مطمئن شوید و با خیال آسوده فرش را به قالی‌شویی بسپارید و همچنین  قالی‌شویی‌ها اگر دارای مجوز باشند در زمان تحویل فرش به شما فاکتوری ارائه می‌دهند که در این فاکتور یک‌ بند وجود دارد که مربوط به بیمه فرش می‌باشد و چنانچه فرش در زمانی‌که به آن‌ها سپرده می‌شود دچار صدمه شود آن قالی‌شویی موظف است خسارت مربوط به فرش را پرداخت کند.

معرفی یک قالی‌شویی معتبر

۴- لباس مخصوص برای کارکنان

تمامی کارکنان یک قالی‌شویی باید دارای یک لباس مخصوص باشند. که به‌صورت رسمی از این لباس‌ها در موقع کار استفاده کنند و همچنین ماشین‌هایی که برای حمل‌ونقل فرش استفاده می‌شوند باید دارای آرم شرکت و همچنین شماره‌تلفن شرکت باشند تا مشتری بتواند به‌راحتی به آن‌ها اطمینان کرده و فرش را به آن‌ها بسپارد.

۵- داشتن کانال ارتباطی با مشتری

یک قالی‌شویی برای‌اینکه بتواند اعتماد مشتری را جلب کند، باید دارای پیچ‌های باشد تا افراد بتوانند به‌راحتی نظر خود را در مورد نحوه شست‌وشوی آن قالی‌شویی بیان کنند و همچنین مشتریان جدید با خواندن نظرات سایر مشتریان بتوانند یک انتخاب خوب داشته باشند.

قالی‌شویی شادمان یک قالی‌شویی معتبر است که تمامی  این ویژگی‌ها را دارا می‌باشد و حتی به‌ صورت بیست و چهار ساعته به سوالات شما پاسخ‌گو می‌باشد و امکان تحویل فرش را در این زمان، برای مشتریان فراهم کرده‌است.

قالی‌شویی شادمان و شستشوی مبل

 این قالی‌شویی ابتدا نوع مبل را مشخص کرده و سپس از دستگاه‌های مخصوص و همچنین مواد شوینده‌ای که باعث آسیب به بافت مبلمان شما نشود، خدمات شستشو را به‌خوبی در منزل شما انجام می‌دهد؛ به گونه‌ای که کوچک‌ ترین به‌ هم‌ ریختگی متوجه منزل شما نشود و این کار توسط افراد حرفه‌ای به‌ صورت سریع انجام میگیرد و نهایت حدود دو ساعت وقت برای شستشوی مبلمان در نظر می‌گیرند.

مبل شویی در قالی‌شویی شادمان
افراد این مجموعه از تجربه کافی برخوردار هستند و برای هر گونه لکه که بر روی مبل شما وجود دارد از یک راهکار ویژه استفاده می‌کنند تا آسیبی به رنگ مبل و ظاهر آن وارد نشود. همچنین این قالی‌شویی، خدمات مربوط به رفو کردن مبل را نیز انجام می‌دهد و درصورتی‌که مبل شما دچار خراشیدگی و یا پارگی باشد در کوتاه‌ ترین زمان به تعمیر مبل می‌پردازند به گونه‌ای که کوچک‌ ترین اثری از ترمیم بر روی مبل نمایان نباشدواین نشان‌دهنده مهارت کارکنان این قالی‌ شویی می‌باشد.

نظرات شما

۴.۴/۵

3 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی شادمان»

  1. فاطمه دهنوی

    شرکت قالیشویی خوبتون با بهره گیری از کادری مجرب و دارای مهارت و همچنین داشتن وسایل تمیز و پیشرفته فرش هامو تمیز و عالی تحویل دادن من بسار سپاس گذارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور