قالی شویی اختیاریه

 قالی شویی  اختیاریه، از جدید ترین روش ها و از مدرن ترین دستگاه ها جهت شست و شوی فرش ها و قالی ها در هر جنس و طرحی در بالا ترین کیفیت استفاده می کند و به مشتریان خود تحویل می دهد. قالی شویی اختیاریه در هنگام شست و شوی فرش ها تمام عوامل از همه جهات می سنجد و نکات لازم و مهم را در حین شست و شو در ارتباط با هر نوع فرشی رعایت می کند و به صورت کاملا تخصصی عمل می کند .

قالی شویی اختیاریه
قالی شویی اختیاریه از جمله قالی شویی هایی است که با رعایت کامل اصول بهداشتی و استفاده از به روز ترین متد های روز در جهت شست و شوی انواع قالی ها با هر جنس و طرح، و از همه مهم تر انجام انواع تعمیرات فرش و قالی در هر زمینه توانسته خود را جز قالی شویی های برتر قرار دهد و اماده ی ارائه ی خدمات در سطح شهر در هر نقطه به خصوص محدوده ی اختیاریه در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
 این مراکز از جمله قالی شویی اختیاریه  دارای پرسنل و کادری مجرب هستند که در این زمینه ی شست و شو و سایر خدمات قالی و فرش فعالیت می کنند و فرش ها و قالی ها را در بالاترین کیفیت شست و شو می دهند و هم چنین امکان تحویل فوری فرش ها به دست مشتریان در این قالی شویی امکان پذیر بوده و در هر زمان اماده ی انجام خدمات می باشد.

شست و شوی انواع پرده در قالی شویی اختیاریه

یکی دیگر از خدمات قالی شویی اختیاریه، شست و شوی انواع پرده ها می باشد؛ که پرده ها در هر ابعادی وجود دارند که معمولا پرده هایی با ابعاد بزرگ و در سایز های بزرگ تر از پرده های معمولی می باشند. اما مواد شوینده و این که رنگ های مختلفی از پرده ها با هم شسته نشود چرا که پرده ها می توانند در هر طرح و رنگی باشند و امکان رنگ دهی آن ها هم وجود داشته باشد. که در صورت شست و شوی رنگ های مختلفی از پرده ها، تداخل رنگی حاصل شود که در این زمان و در صورت بروز این اتفاق پرده دیگر قابل استفاده نخواهد بود و فرد مجبور به تعویض آن می شود.

شست و شوی انواع پرده در قالی شویی اختیاریه
مواد شوینده هایی که در جهت شست و شوی پرده ها به کار می رود متناسب با جنس و رنگ پرده ها می باشد؛ تا پرده ها بدون رنگ دهی و در کیفیتی بالا و مطلوب شسته شوند. هم چنین پس از انجام کار شست و شو مسئله ی خشک کردن پرده ها به میان می آید که در این قالی شویی اختیاریه توسط دستگاه های مخصوص خشک شده و به صورت کاملا تمیز و مرتب و اتو کشیده به مشتریان تحویل داده می شود. که علت وجود پرسنل مجرب و با تجربه می باشد و در همه ی زمینه ها سابقه ی چندین ساله دارند و تمام خدمات را به مشتریان محدوده ی اختیاریه و سطح شهر تهران ارائه می دهند.

مراقبت از فرش ها در منزل

اولین کار در زمینه ی مراقبت از فرش ها می تواند جارو زدن دائم آن ها باشد؛ چرا که فرش ها جز در دسترس ترین لوازم در منازل هستند و به این سبب گرد و غبار زیادی بر روی آن ها می نشیند و در صورت ماندن گرد و غبار در مدت زمان طولانی می تواند به فرش اسیب برساند و فرش را به مرور کهنه تر کند. به همین سبب بهتر است که تعداد دفعات جارو زدن بیش تر باشد؛ تا گرد و غبار و هر آن چه که روی فرش می ماند سریعا پاک شوند.

مراقبت از فرش ها در منزل
اگر مدتی در خانه نیستید، بهتر است که رو فرشی بر روی فرش ها پهن کنید؛ چرا که رو فرشی از جمله رویه هایی است که می تواند نقش کاملا محافظتی را داشته باشد و از ایجاد اسیب به فرش ها جلوگیری کنند.

خدمات قالی شویی اختیاریه

انجام خدمات شست و شوی قالی و فرش ها امروزه با پیشرفت هایی در این صنف در قالی شویی ها انجام می شود. که البته قالی شویی باید معتبر و کاملا شناس باشد تا فرش ها در کیفیتی مرغوب شست و شو شوند.
یکی از این قالی شویی های معتبر و بنام قالی شویی اختیاریه می باشد. که در تمام زمینه های مربوط به فرش و قالی اماده ی خدمات رسانی می باشد؛ که این خدمات را با به کار گیری دستگاه ها و تجهیزات مدرن انجام می دهد.

خدمات قالی شویی اختیاریه
شست و شوی انواع فرش ها با جنس های مختلف که شامل دستبافت و ماشینی و پشمی و نخی و…، انجام انواع تعمیراتی که در زمینه ی مربوط به فرش که شامل رفوگری و مرمت و شیرازی دوزی و چیله دوزی، انواع چرم دوزی فرش و شست و شوی انواع پرده ها و تابلو فرش ها از جمله اقدامات و خدماتی است که در قالی شویی اختیاریه به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

رفوگری مبل در قالی شویی اختیاریه

رفوگری مبل دیگر خدماتی است که در قالی شویی اختیاریه انجام داده می شود. که در زمینه ی تعمیرات مبلی می باشد و این تعمیرات و رفوگری هم می تواند سطحی باشد و هم می تواند داخلی باشد بستگی به نوع آسیب دارد که به مبل وارد شده است.

رفوگری مبل در قالی شویی اختیاریه
انواع پارگی و سوختگی و شکستگی مبل ها در قالی شویی اختیاریه انجام می شود و پس از رفوگری و بازسازی مبل ها به همان حالت اولیه به مشتریان تحویل داده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور