قالیشویی یاخچی‌آباد 

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی یاخچی آباد

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

با قالیشویی یاخچی‌آباد و خدمات آن در این مقاله آشنا می شویم. این امر بسیار بدیهی می‌باشد که تابش مستقیم نور خورشید به هرچیزی باعث رنگ پریدگی آنها می شود. معمولا خانه های ما دارای پنجره نورگیر می‌باشند که نور مستقیم خورشید از آنها عبور کرده و به فرش ها اصابت می کند. و باعث کدر شدن و از رنگ و رو افتادن فرش ها می شود. و ممکن است فرش ها از نظر ما کهنه به نظر برسند و دل مارا بزنند. 

رفوگری
پارگی ،سوختگی، لکه ، در رفتگی ریشه و …. شود. که برای ما آزرده خاطر باشد، اما این به معنای به پایان رسیدن عمر فرش شما نمی باشد
و راهکارهایی در این رابط وجود دارند. شما می توانید با سپردن فرش های خود به قالیشویی های معتبر از خدمات آنها برخوردار شوید و فرش های خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.

خشک-شویی-مبل-در-یاخچی-آباد


یکی از قالیشویی های معتبری‌ که در محدوده یاخچی آباد میتوانید با خیال راحت به آنها اعتماد کنید قالیشویی یاخچی آباد می‌باشد.

محله یاخچی آباد

محله یاخچی آباد در منطقه ۱۶ و جنوب تهران واقع شده است و به خانی آباد و نازی آباد نزدیک می‌باشد. از مهم‌ترین خیابان‌های یاخچی آباد تهران به خیابان میثاق، دانشگاه، بهمنیار، گودرزی و دانش می‌توان اشاره کرد. همچنین وجودایستگاه‌ اتوبوس فرهنگیان و ایستگاه‌های مترو علی آباد، خزانه از جمله مهم ترین خطوط حمل و نقل عمومی می‌باشند. همچنین این محله دارای یک نام دیگر به نام یاغچی آباد نیز می‌باشددر زبان ترکی و بین مردم به این اسم شهرت دارد.

انجام خدمات در کارخانه قالیشویی یاخچی آباد

در این کارخانه قالیشویی، تمامی خدمات به صورت اصولی و با کیفیت بالایی توسط تکنیسین های باتجربه و کاربلد انجام میشود .

۱_آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما و دادن ضمانت نامه خدمت شما جهت امنیت فرش های شما ابتدا اقدام به عمل خاک گیری از عمق الیاف فرش های شما را انجام میدهند.

۲_بعد از اینکه گرد و غبارگیری فرش شما انجام شد. ابتدا آنها را خیس کرده و با موازین اسلامی آبکشی می‌کنند که در صورت آلوده بودن به نجاسات پاک شود.

۳_بعد از اینکه فرش های شما به خوبی خیس شد، متخصص مربوطه بعد از تشخیص نوع جنس فرش های شما، اقدام به افزودن مواد شوینده و شستشو آنها را انجام می دهند.

مبل شویی

۴_بعد از شستشو کامل فرش های شما با دستگاه های تمام مکانیزه آنها را آبکشی می‌کنند که هیچ نوع موادی در آن باقی نماند.

۵_بعد از آبکشی نوبت به خشکویی و گرفتن تمام آب آنها توسط دستگاه و‌ انتقال آنها به گرمخانه های گازی می باشد.

۶_مرحله آخر وقتی فرش به صورت کامل خشک شد. و آنها توسط کارشناس مربوطه چک شد کاور میشوند و در کمترین زمان خدمت شما ارسال میشوند.

اتوکشی

مثلا اگر فرش شما دچار لول خوردگی شده باشد و سطح صافی نداشته باشد، آنها اقدام به اتوکشی آنها می کنند. ابتدا دمای دستگاه توسط متخصص مربوطه چک می‌شود.

اتوکشی-فرش-در-یاخچی-آباد

و بعد از آن فرش، داخل دستگاه گرفته و بعد از اتمام آن فرش ها دارای سطح صاف و یکدست و زیبایی چشمگیری به دست می‌آورد .

خشکشویی انواع مبل و صندلی 

در کنار خدمات مربوط به فرش ها شما می توانید، شستشو و خشکشویی انواع مبل های خود را به این مجموعه بسپارید.

شستشوی مبمان.jpg
آنها با داشتن نیروی متخصص و کار بلد در این زمینه بعد از ثبت سفارش شما در محل حاضر شده و خشکشویی مبل های شما را انجام می دهند.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور