پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور

قالیشویی یاخچی‌آباد 

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی یاخچی آباد

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

با قالیشویی یاخچی‌آباد و خدمات آن در این مقاله آشنا می شویم. این امر بسیار بدیهی می‌باشد که تابش مستقیم نور خورشید به هرچیزی باعث رنگ پریدگی آنها می شود. معمولا خانه های ما دارای پنجره نورگیر می‌باشند که نور مستقیم خورشید از آنها عبور کرده و به فرش ها اصابت می کند. و باعث کدر شدن و از رنگ و رو افتادن فرش ها می شود. و ممکن است فرش ها از نظر ما کهنه به نظر برسند و دل مارا بزنند. 

رفوگری
پارگی ،سوختگی، لکه ، در رفتگی ریشه و …. شود. که برای ما آزرده خاطر باشد، اما این به معنای به پایان رسیدن عمر فرش شما نمی باشد
و راهکارهایی در این رابط وجود دارند. شما می توانید با سپردن فرش های خود به قالیشویی های معتبر از خدمات آنها برخوردار شوید و فرش های خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.

خشک-شویی-مبل-در-یاخچی-آباد


یکی از قالیشویی های معتبری‌ که در محدوده یاخچی آباد میتوانید با خیال راحت به آنها اعتماد کنید قالیشویی یاخچی آباد می‌باشد.

محله یاخچی آباد

در جنوب شهر تهران منطقه ی یاخچی آباد واقع است که جز قسمت پایین شهر محسوب می شود. محله ای قدیمی می باشد که در نزدیکی خانی آباد و نازی می باشد.
یاخچی آباد در منطقه ی ۱۶ تهران واقع است و بیش ترین اقلیتی که در این منطقه ساکن هستند افغان ها و آذری زبان ها می باشند. از جمله خیابان های مهمی که در این منطقه وجود دارد خیابان های میثاق، دانشگاه، گودرزی و دانش می باشد. هم چنین ساختمان هایی که در این منطقه است هم بافت قدیمی دارند و هم بافت جدید دارد.

محله یاخچی آباد
اگر بخواهیم این منطقه را از شمال و جنوب بررسی کنیم، از شمال به محله ی نازی آباد می رسد و از جنوب به آزادگان و هم چنین از غرب و شرق هم به ترتیب به بزرگراه تندگویان و بزرگراه رجایی می رسد. دسترسی به این منطقه آسان است چرا که هم ایستگاه مترو دارد و هم ایستگاه اتوبوس که ایستگاه های اتوبوس در این منطقه، فرهنگیان است و ایستگاه مترو نزدیک به این منطقه ایستگاه علی آباد می باشد و چون دارای بزرگراه های مختلفی است دسترسی به این منطقه اسان است.
تمام امکانات رفاهی در این منطقه موجود است و انواع فروشگاه ها، مراکز خرید، مدارس و تمام مواردی که برای رفاه مردم لازم است در این منطقه موجود می باشد. امکانات درمانی و بیمارستانی و داروخانه ای از جمله بامداد، معینی، قاضی در این منطقه موجود است.

انجام خدمات در کارخانه قالیشویی یاخچی آباد

در این کارخانه قالیشویی، تمامی خدمات به صورت اصولی و با کیفیت بالایی توسط تکنیسین های باتجربه و کاربلد انجام میشود .

۱_آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما و دادن ضمانت نامه خدمت شما جهت امنیت فرش های شما ابتدا اقدام به عمل خاک گیری از عمق الیاف فرش های شما را انجام میدهند.

۲_بعد از اینکه گرد و غبارگیری فرش شما انجام شد. ابتدا آنها را خیس کرده و با موازین اسلامی آبکشی می‌کنند که در صورت آلوده بودن به نجاسات پاک شود.

۳_بعد از اینکه فرش های شما به خوبی خیس شد، متخصص مربوطه بعد از تشخیص نوع جنس فرش های شما، اقدام به افزودن مواد شوینده و شستشو آنها را انجام می دهند.

مبل شویی

۴_بعد از شستشو کامل فرش های شما با دستگاه های تمام مکانیزه آنها را آبکشی می‌کنند که هیچ نوع موادی در آن باقی نماند.

۵_بعد از آبکشی نوبت به خشکویی و گرفتن تمام آب آنها توسط دستگاه و‌ انتقال آنها به گرمخانه های گازی می باشد.

۶_مرحله آخر وقتی فرش به صورت کامل خشک شد. و آنها توسط کارشناس مربوطه چک شد کاور میشوند و در کمترین زمان خدمت شما ارسال میشوند.

اتوکشی

مثلا اگر فرش شما دچار لول خوردگی شده باشد و سطح صافی نداشته باشد، آنها اقدام به اتوکشی آنها می کنند. ابتدا دمای دستگاه توسط متخصص مربوطه چک می‌شود.

اتوکشی-فرش-در-یاخچی-آباد

و بعد از آن فرش، داخل دستگاه گرفته و بعد از اتمام آن فرش ها دارای سطح صاف و یکدست و زیبایی چشمگیری به دست می‌آورد .

خشکشویی انواع مبل و صندلی 

مبل و صندلی که دارای روکش و پارچه هستند لازم است هرزگاهی شست و شو شوند که این کار معمولا در قالیشویی های معتبر انجام می شود.
شست و شوی مبل و صندلی کاری نسبتا دشوار است که باید توسط افراد متبحر و توسط دستگاه ها و تجهیزات مخصوص شسته و خشک شوند که  تمام این موارد در قالیشویی ها انجام می شود. شست و شوی مبل و صندلی هم می توان در منزل انجام داد که معمولا توسط دستگاهی به نام بخارشور می باشد. که این دستگاه دارای مخزنی است که داخل این مخزن را می توان با مواد شوینده متناسب با مبل ها پر کرد و هم از محلول های خانگی استفاده کرد که این دستگاه توسط بخار و مواد شوینده ای که دارد مبل ها را کاملا تمیز و مرتب می کند و در نهایت نوبت به خشک کردن مبل ها می رسد که در این قسمت ممکن است دو اتفاق ناگوار ایجاد شود که در اثر سهل انگاری و یا خطای انسانی و حتی نداشتن تجربه و مهارت باشد که این دو اتفاق شامل موارد زیر می باشد:

۱- اتفاق اول خشک نشدن کامل مبل ها و صندلی است که در این شرایط داخل مبل ها رطوبت به مقدار زیاد باقی می ماند و بویی نامطبوع در محیط ایجاد می شود و در طول زمان هم قابل استفاده نخواهد بود.

خشکشویی انواع مبل و صندلی 

۲- اتفاق دوم خشک شدن زیاد از حد مبل ها است که به طور کلی داخل مبل ها به میزان معینی از رطوبت وجود دارد که اگر این رطوبت در هنگام خشک کردن کامل از بین برود مبل دچار خشکی می شود و به طور کلی از بین می رود.

این دو مبل از عوامل آسیب رسان هستند که لازم است در حین کار دقت لازم صورت بگیرد تا مبل ها و صندلی با این دو مشکل رو به رو نشوند و اما در روش خانگی که مبل ها را مقابل نور خورشید جهت خشک کردن قرار می دهند باید گفت که این اقدام کاملا نامناسب است چرا که خورشید روکش مبل ها را کدر و لکه هایی از زردی بر روی آن ایجاد می کند به همین دلیل همیشه توصیه بر این است که از خدمات قالیشویی در این خصوص استفاده شود.
قالیشویی ها تمام تجهیزات و امکاناتی که برای شست و شو و خشک کردن فرش ها لازم است را دارا می باشند و هم چنین افرادی کاملا متبحر در این زمینه مشغول فعالیت هستند و بر سر کار نظارت کامل را دارند و شست و شو و از همه مهم تر خشک شدن مبل ها در بالاترین کیفیت و بدون ذره ای آسیب به اتمام می رسد و به دلیل وجود تجهیزات و استفاده از تکنیک های امروزی روند انجام کار با سرعت بیش تری انجام می شود.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما شماره خود را ثبت کنید