پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی گلبرگ

شستن فرش در خانه، مشکلات زیادی را به همراه دارد. موارد زیادی از جمله روش حمل و نقل فرش، محل شستن فرش، مواد شوینده مورد استفاده برای شستشو، روش ، روش خشک کردن، همگی این موارد در صورت روش نادرست شستشو می‌توانند به فرش آسیب وارد کنند.

در حالی که شستن فرش در قالیشویی، توسط پرسنلی با تجربه انجام می‌شود. همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب هر فرش، دستگاه‌ها و تجهیزات اتوماتیک از مواردی است که  باعث می‌شود در روند شستن فرش در قالیشویی، فرش آسیب نبیند. قالیشویی گلبرگ نمونه از قالیشویی حرفه ای، کیفیت شست و شوی فرش ها را در اولویت کار خود قرار داده است.

اهمیت شست شوی فرش ها

 فرش ها یکی از اصلی ترین و اساسی ترین وسایل هر منزل به شمار می رود و در هر منزلی قابل استفاده خواهند بود. این سبک زندگی از گذشته و تاکنون ادامه داشته است و شما می توانید در منزل های به سبک اروپایی و مدرن نیز استفاده از انواع فرش ها را مشاهده کنید؛ از آنجا که این وسایل به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرد، امکان آلودگی آن ها نیز وجود دارد. حتی زمانی که شما فرش خود را استفاده نکرده و در مکان مشخصی قرار دهید با گذشت زمان نیاز به شست شو پیدا خواهد کرد.

شست-و-شوی-فرش-ها


در گذشته افراد برای شست شوی فرش های خود به صورت انفرادی و یا گروهی اقدام می کردند؛ اما امروزه با تغییر سبک زندگی و نبود فضای کافی افراد ترجیح می دهند تا از خدمات موسسه های فعال در این زمینه استفاده کنند. در هر شرایطی شست شوی فرش امری بسیار مهم تلقی می شود؛ البته میزان این شست و شو با توجه به استفاده شما و میزان آلودگی موجود در فرشتان متفاوت خواهد بود. قالیشویی گلبرگ همانند قالیشویی در دماوند، کلیه خدمات شستشوی فرش را به مشتریان ارائه می دهد.

شست و شوی فرش ها و نقش آن در سلامتی انسان

 همانطور که گفته شد فرش ها با گذشت زمان آلودگی‌های زیادی را به خود جذب می کنند. از آنجا که بدن شما به صورت مکرر با فرش ها در تماس می‌باشد، امکان جذب این آلودگی ها توسط بدن شما نیز وجود دارد. زمانی که شما در خارج از منزل در حال رفت و آمد هستید، امکان رفت و آمد درصدی ار میکروب ها و باکتری ها از خارج از منزل به درون آن و بالعکس وجود دارد.
زمانی که شما شست شوی آن‌ها را به تعویق بیندازید و ان را نادیده بگیرید، با گذشت زمان درصد این آلودگی‌ها افزایش خواهد یافت و به مرور بروز انواع بیماری‌های مختلف مخصوصاً بیماری های پوستی و قارچی برای شما اتفاق خواهد افتاد. به همین دلیل توجه به نظافت و شست شوی فرش ها بسیار مهم می باشد.این قالیشویی اماده ی سرویس دهی به تمام نقاط تهران  در کوتاه ترین زمان می باشد.  این قالیشویی به صورت کتبی ضمانت نامه جهت شستن فرش ها را نوشته و به مشتریان خود ارائه می دهد که همین امر باعث جلب رضایت مشتریان خود می شود.

قالیشویی مکانیزه درگلبرگ

 اگر به دنبال یک قالیشویی با کیفیت و مطمئن جهت شست و شوی فرش های خود می گردید، قالیشویی گلبرگ انتخابی مناسب برای شما خواهد بود؛ این قالیشویی دارای دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در زمینه شست شوی انواع طرح های فرش می باشد. به همین دلیل شما می توانید خدمات با کیفیتی را در این مجموعه تجربه کنید سرعت عمل در این قالیشویی باعث شده تا همه روزه این مجموعه مشتریان زیادی را پذیرا باشد.

قالیشویی مکانیزه درگلبرگ


قالیشویی گلبرگ
با فعالیت درخشان طی سال‌های اخیر توانسته به عنوان یکی از نمونه ترین قالیشویی های سطح شهر تهران انتخاب شود. این قالیشویی یکی از معتبرترین اعضای اتحادیه صنفی بوده و دارای جواز رسمی در زمینه شست و شوی انواع فرش می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی گلبرگ کلیه مراحل شست شو در این قالیشویی را به صورت عکس و فیلم مشاهده کنید. در سایت این مجموعه نظرسنجی ویژه ای قرار داده شده است که از این طریق انتقادات و پیشنهادات شما به این مجموعه انتقال داده خواهد شد. شما می توانید با مطالعه این نظرات انتخابی دقیق‌تر و مطمئن‌تر داشته
باشید.

 
 

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما