قالیشویی پاسداران

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی پاسداران

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

اگر ساکن هر کجای شهر تهران می باشید، می توانید در محله خود قالیشویی های زیادی را مشاهده کنید. یکی از بهترین قالیشویی  در سطح شهر تهران، قالیشویی پاسداران می باشد. این قالیشویی برای سالیان طولانی است که در این زمینه فعالیت کرده و توانسته به عنوان یکی از بهترین اعضای اتحادیه صنف شناخته شود. قالیشویی پاسداران دارای مشتریان مخصوص و محبوب خود می باشد؛ که تمامی آن ها پس از دریافت خدمات نهایت رضایت را از انتخابشان داشته‌ اند، شما می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی پاسداران، این نظرات را مشاهده کنید. در قالیشویی پاسداران، دستگاه های ویژه و مخصوصی برای شستشوی فرش ها وجود دارد.در چنین شرایطی شما نیز می توانید با استفاده از خدمات قالیشویی پاسداران در این کار بزرگ سهم کوچکی داشته باشید.

قالیشویی پاسداران

در کارخانه قالیشویی پاسداران، کارشناسان و متخصصان زیادی در زمینه شستشوی فرش وجود دارد. که کلیه مراحل کار توسط این افراد بررسی شده و کیفیت خدمات رسانی روز به روز در حال افزایش می باشد.
قالیشویی پاسداران سعی کرده است تا با استفاده از مرغوب ترین شوینده ها و پاک کننده ها فرش شما را در نهایت سلامت شستشو دهد، همانطور که می دانید شوینده ها نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته‌ اند. اکثر شوینده‌های به کار گرفته شده در قالیشویی پاسداران گیاهی و طبیعی می باشند. با توجه به این موضوع در هنگام شستشو و استفاده از آن ها کمترین آسیب به فرش را منتقل نخواهد شد.

کیفیت کار قالیشویی پاسداران

قالیشویی مادر در پاسداران یکی از بهترین قالیشویی ها در سطح شهر تهران می باشد. این قالیشویی با ارائه خدمات با کیفیت و بی نظیر طی سال های اخیر توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند و یک مجموعه شناخته شده در این زمینه واقع شود. قالیشویی مادر در پاسداران در کلیه مراحل کار خود از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته‌ای استفاده می‌کند به همین دلیل خدمات‌رسانی در این مجموعه با کیفیت و سرعت بیشتری انجام می شود. یکی از قالیشویی پاسداران معتبرترین  قالیشویی شرق و شمال تهران محسوب می شود.

کیفیت کار قالیشویی پاسداران

در هنگام انتخاب قالیشویی ها و برای استفاده از خدمات آن ها کیفیت کار اولین و مهم ترین نکته در این زمینه می باشد. معمولاً افراد به دنبال یک مجموعه مجهز و با کیفیت برای شستشوی فرش های خود می باشند. در قالیشویی پاسداران انواع خدمات با بهترین کیفیت کار ارائه خواهد شد.
در این مجموعه حفظ سلامت و امنیت فرش شما از اهمیت زیادی برخوردار است. شما می توانید قبل از دریافت خدمات به کارخانه قالیشویی پاسداران مراجعه کرده و مراحل شستشو را از نزدیک مشاهده کنید. کلیه کارکنان قالیشویی پاسداران برای سالیان طولانی است که در این عرصه فعال بوده و نظارت کامل بر مراحل شستشو داشته اند.
شما می توانید از خدمات در منزل این قالیشویی نیز استفاده کنید. در چنین شرایطی بنا به درخواست شما، نیروهای قالیشویی پاسداران به منزل شما آمده و شستشوی فرش های شما را حضور خودتان و با استفاده از روش ها و دستگاه های ویژه ای انجام خواهد داد. هزینه های مربوط به ارائه خدمات مختلف در قالیشویی پاسداران تفاوت زیادی نداشته و قالیشویی کلیه خدمات خود را با بالاترین کیفیت کار و کمترین هزینه ها برای شما ارائه خواهد داد.

محدوده منطقه پاسداران

خیابان پاسداران در گذشته خیابان سلطنت‌آباد نام داشته است، که جزو طولانی ترین خیابان ها در در شهر تهران می باشد. خیابان پاسداران اصولاً از سه راه ضرابخانه شروع و تا نوبنیاد و یا منطقه ازگل به پایان می‌ رسد. خیابان پاسداران دارای ترافیک بسیار زیادی می باشد، اما در این منطقه مردم عادت به رفت و آمد در خیابان‌های اصلی را ندارند. و اصول آن از خیابان‌های فرعی رفت و آمد می‌کنند. به دلیل ترافیک بسیار زیاد خیابان اصلی اصولاً مردم از خیابان های دیگر مثل اختیاریه و یا خیابان‌های جنوبی و شمالی منطقه پاسداران رفت و آمد می‌کنند. خیابان های پاسداران پوشیده از درخت های سر به فلک کشیده است .که بر روی خیابان‌ها ریختند و کوچه‌ها به این شکل می باشد. پاسداران سوی دیگر به مناطق امنیتی بسیار متصل است. و اصولاً پادگان ها و مراکز امنیتی زیادی در این منطقه وجود دارد.

خدمات متمایز قالیشویی مادر 

در این مجموعه علاوه بر شستشوی فرش ها، خدمات دیگری همانند رفوگری، فرش بافی، چرم‌ دوزی، رنگبری و رنگرزی انجام خواهد شد.

خدمات قالیشویی مادر در پاسداران

در این مجموعه برای هر یک از موارد نامبرده شده افراد کارشناس و متخصص زیادی وجود دارد. این افراد با داشتن علم و دانش کافی در این زمینه توانسته اند همواره بهترین خدمات رسانی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. در ادامه این بخش خدمات ارائه شده را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

رنگبری

زمانی که فرش شما در شرایط مختلف، توسط موادی همانند جوهر، انواع رنگ ها و غیره دچار آلودگی شدید، می توانید با استفاده از خدمات رنگبری این مجموعه آن را به بهترین روش ممکن به حالت اول بازگرداند. خدمات رنگبری در قالیشویی پاسداران در کمترین زمان ممکن و با هزینه های ناچیزی انجام خواهد شد این هزینه ها با توجه به نوع فرش شما و یا آسیب ایجاد شده تغییر خواهد کرد. شما می توانید از خدمات رنگبری قالیشویی پاسداران در منزل خود نیز استفاده کنید.

رنگرزی 

برخی از فرش ها با قرار گرفتن در یک محیط خاص و یا استفاده های نادرست بخشی از رنگ های خود را از دست داده اند. با توجه به این موضوع نیاز به خدمات رنگرزی خواهند داشت. در چنین شرایطی بخش‌های مورد نظر با استفاده از رنگ ها و ابزار آلات مخصوص به صورت مجدد رنگ خواهد شد. در قالیشویی پاسداران خدمات رنگرزی نهایت کیفیت امنیت برای شما انجام می‌شود این خدمات در منزل و یا محل مورد نظر شما نیز قابل انجام خواهد بود.

رفوگری

ترمیم فرش از جمله اموری است که باید توسط  افراد ماهر و با تجربه به انجام برسد، تا فرش آسیبی چه جدی و چه سطحی نبیند. مخصوصا اینکه فرشی ارزشمند و گران قیمت بود، بهتر است به مراکز تخصصی این کار برده شود و در منزل ترمیمی صورت نگیرد .

خدمات قالیشویی مادر


برای رفو یا ترمیم لبه ی فرش ابریشمی ساییده شده، اولین کار در هر روش جدا کردن قسمت های ساییده شده و یا پوسیده است  که این کار از عمیق ترین قسمت ساییدگی فرش باید  شروع شود. و با استفاده از قیچی پشم چینی، چاقو محل آسیب دیده فرش را از پشت برش میزنیم . و در آخر لبه ی فرش را پوشانده و شیرازه را دوخته یا ریشه‌ها را وصل میکنیم.

بهترین قالیشویی در پاسداران

در محله پاسداران قالیشویی های با کیفیت و محبوب زیادی وجود دارد. که با استفاده از خدمات این مجموعه ها شما می توانید فرش خود را به بهترین نحو ممکن و در نهایت سلامت شستشو دهید. این قالیشویی دارای کارشناسان و متخصصان زیادی در زمینه شست و شوی فرش ها بوده و ارائه خدمات با کیفیت همواره رضایتمندی مشتریان خود را جلب کرده است. قالی پاسداران برای کلیه مراحل کار خود از افراد بامهارت و وظیفه‌شناس استفاده کرده است. همچنین خدمات حمل و نقل نیز با کیفیت بالایی در این مجموعه قابل انجام می باشد. اگر شما هم به دنبال یک قالیشویی مجهز و پیشرفته برای شست شوی فرش های خود می باشید، استفاده از خدمات قالی پاسداران گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

بهترین قالیشویی در پاسداران

شما می توانید با مطالعه نظرات مشتریان این مجموعه انتخابی دقیق تر و بهتر است داشته باشید. برخی قالیشویی های موجود در این محله دارای صفحات اجتماعی هستند. که شما می توانید با مراجعه به این صفحات اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. مشتریان قالیشویی های پاسداران نه تنها در این محله بلکه از سایر نقاط شهر تهران از خدمات آن ها استفاده می‌کنند. همچنین این قالیشویی ها برای دسترسی راحت تر به شما عزیزان، خدمات آنلاین را نیز در دستور کار خود قرار داده اند که از این طریق خدمات رسانی با سرعت بیشتر و در مدت زمان کمتر انجام خواهد شد.

تجهیزات و مواد مخصوص شستشوی فرش

در قالیشویی پاسداران، شستشوی انواع فرش با توجه به نوع آن و خدمات مورد نیاز فرش متفاوت خواهد بود. برای مثال برخی از فرش ها با داشتن درصد بالایی از آلودگی‌ها نیاز به خدمات اعلاشویی خواهند داشت. در چنین شرایطی فرش باید طی چند مرحله و با استفاده از تجهیزات و مواد مخصوص شستشو داده شود.

شستشوی فرش در قالیشویی پاسداران


در قالیشویی پاسداران، روش شستشوی فرش های ماشینی دستباف و ابریشمی از هم متفاوت بوده و هر یک از آن ها مراحل ویژه خود را خواهند داشت. برای مثال به طور حتم نمی شود برای شستشوی فرش های دستباف از دستگاه استفاده کرد. زیرا امکان آسیب دیدن آن ها زیاد می باشد. شما می توانید برای شستشوی فرش های عتیقه و قیمتی خود نیز از خدمات قالیشویی پاسداران استفاده کنید.
در سایت قالیشویی پاسداران، مراحل شستشو انواع فرش به صورت فیلم و عکس قرار داده شده است. که با مشاهده این موارد شما می توانید نسبت به چگونگی شستشوی انواع فرش در این مجموعه آگاهی پیدا کنید.

نظرات شما

۴.۴/۵

2 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی پاسداران»

  1. بازتاب: قالی شویی گرمدره - قالیشویی مادر تلفن 1404 بزرگترین کارخانه ی قالیشویی کشور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور