قالیشویی مینی سیتی

قالیشویی مینی سیتی، جزء قالیشویی های معتبر و حرفه ای می باشد و تمامی کارکنان و نیرو های فعال مجموعه، ماهر و با سابقه هستند. با سابقه بودن کارکنان قالیشویی مینی سیتی مزایای مختلفی دارد که می توان موارد زیر را نام برد:

۱- خیالتان بابت نحوه شستشو و سالم ماندن فرشتان راحت است به دلیل این که کارکنان بر روی نحوه ی کار خود تسلط دارند و دقیقا می دانند که باید چه کاری را انجام دهند تا فرش شما حتی کمترین آسیب را نبیند.

۲- با سابقه بودن کارکنان مجموعه، باعث افزایش رضایت و کیفیت کار می شود. اگر افرادی که در داخل مجموعه مشغول به کار هستند، تجربه و تخصص لازم برای شستشو فرش ها و… را نداشته باشند باعث آسیب دیدن لوازم شما می شوند و رضایت افراد کم می شود به همین دلیل زمانی که کارکنان سابقه کافی در کار خود را داشته باشند، کار خود را به بهترین نحوه ممکن انجام می‌ دهند و رضایت مشتریان را به دست می آوردند و مشتریان را به مشتری های دائمی تبدیل می کننند.
قالیشویی مینی سیتی، برای شستشو فرش های شما از بهترین مواد شوینده و به روز ترین دستگاه ها استفاده می کنند.

قالیشویی مینی سیتی

نوع شوینده و دستگاه های قالیشویی بر کیفیت کار، تاثیر بسیار زیادی دارد.

۱- زمانی که فرش شما با شوینده ی مخصوص به جنس و نوع فرش شسته شود، فرش کمتر آسیب می بیند و بهتر و راحت تر تمیز می شود.

۲- فرش ها انواع مختلفی دارند، به طور مثال فرش های ماشینی، ابریشمی، کنفی، قالیچه، چسبی، عتیقه، دستباف و… انواع فرش ها می باشد.
فرش هایی مانند فرش های عتیقه و دستبافت و ابریشمی جزء فرش های ارزشمند و نفیس می باشد و نمی توان این گونه فرش ها را با هر شوینده ای مورد شستشو قرار داد به دلیل این که به راحتی باعث ایجاد آسیب های مختلفی بر فرش می شود.
به همین دلیل برای شستشو فرش ها باید از شوینده های مناسب استفاده کرد.

۳- نوع دستگاه ها بر نحوه شستشو فرش ها موثر است. اگر برای شستشو فرش ها از دستگاه های معیوب و ضعیف استفاده شود فرش به طور کامل تمیز نمی شود و پس از شستشو ممکن است بر روی سطح فرش لکه هایی ایجاد شود یا کناره های فرش به رنگ زرد یا خاکستری دیده شوند.

۴- همچنین اگر دستگاه ها معیوب باشند ممکن است حین شستشو به فرش آسیب وارد شود و فرش دچار پارگی شود. هر چقدر برای شستشو فرش ها از دستگاه های پیشرفته تر استفاده شود فرش ها بهتر تمیز می شوند و پس از شستشو سطح فرش تمیز و براق تر دیده می شود.

قالیشویی مینی سیتی خدمات زیادی را برای راحتی مشتریان خود ارائه داده است به شرح زیر:

۱- شستشو انواع تابلو فرش ها

۲- شستشو انواع پرده ها

۳- شستشو انواع مبل ها

۴- شستشو انواع فرش ها حتی فرش های عتیقه

۵- حمل و نقل فرش ها

۶- تعیین نوع شستشو

۷- شستشو انواع موکت ها

۸- شستشو انواع تشک ها

تمامی خدماتی که قالیشویی مینی سیتی ارائه داده است به بهترین نحوه ممکن انجام می‌ شود و قبل از شستشو به مشتریان خود برگه ضمانت نامه را برای آسوده کرده خیال مشتری تحویل می دهند. این روش باعث حفظ آرامش و کسب اعتماد مشتریان می شود.

نکات اصولی در مورد نگهداری فرش

با توجه کردن به برخی از نکات می توانید فرش های خود را به صورت اصولی نگهداری دارید. نگهداری فرش ها راحت است و هیچ گونه درد سری را برای شما ایجاد نمی کند. برخی از نکاتی که می توانید برای حفط کیفیت و زیبایی فرش های خود رعایت کنید شامل موارد زیر می شود.

۱- برای حفظ استحکام و مقاومت تار و پود های فرش خود حتما هر چند روز یک بار اقدام به جارو زدن فرش خود کنید. برای جارو کشیدن فرش های خود از مکش مناسب جارو برقی استفاده کنید و درجه ی آن را بیش از حد بالا نبرید به دلیل این که ممکن است باعث آسیب دیدن سطح فرش شوید.

۲- هر چند وقت یک بار اقدام به شستشو فرش های خود کنید. شستشو فرش ها اگر به صورت اصولی و صحیح انجام شود هیچ آسیبی به فرش وارد نمی شود. سعی کنید برای شستشو فرش های خود از قالیشویی های حرفه ای کمک بگیرید تا شستشو فرش هایتان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

۳- اگر اقدام به جا به جایی فرش های خود گرفته اید، فرش هایتان را به آرامی و با صبر و حوصله جا به جا کنید به دلیل این که اگر عجله کنید ممکن است باعث شکستگی فرش با پارگی فرش های خود شوید.

۴- اگر بر  روی سطح فرشتان لکه هایی به وجود امد، در سریع ترین زمان اقدام به از بین بردن آن کنید و پاک کردن لکه ی فرش را به زمان دیگر موکول نکنید به دلیل این که لکه به عمق تار و پود فرش نفوذ پیدا می کند و دیگر نمی توانید لکه را در سریع ترین زمان و به راحتی آن را پاک کنید.

نکات اصولی در مورد نگهداری فرش

۵- اگر زمانی تصمیم گرفتید فرشتان را با شامپو فرش تمیز و براق کنید، از شامپو فرش مناسب جنس فرش استفاده کنید و پس از پایان مراحل تا چند ساعت از راه رفتن بر روی فرش خود خودداری کنید.

۶- از قرار دادن اجسام سنگین‌ بر روی فرش خود خودداری کنید به دلیل این که قرار دادن اجسام سنگین‌ بر روی فرش باعث ایجاد فرورفتگی هایی بر روی سطح فرش می شود و ظاهر، نما و خواب فرش را تغییر می دهد.

۷- اگر تصمیم گرفته اید بر روی فرش های خود رو فرشی پهن کنید، حتما از رو فرشی هایی که جنس آن ها نخی یا نخ پنبه می باشد استفاده کنید و از پهن کردن رو فرشی های پلاستیکی بر روی فرش خود خودداری کنید.
هر چقدر جنس روفرشی نخی تر باشد به نفع فرش است و فرش بیشتر در معرض گردش هوا قرار می گیرد و از ایجاد کپک و بید زدگی جلوگیری می شود.
پلاستیکی بودن روفرشی سبب می شود که فرش عرق کند و خیس شود و خیس شدن فرش باعث ایجاد کپک زدگی و پوسیدگی آن می شود.

۸- اگر فرش در مجاورت پنجره ها پهن است و زیر تابش مستقیم نور خورشید است بهتر است در زمان اوج تابش خورشید پرده ها کشیده باشد و هر دو هفته فرش ها را جابه جا کرده و برعکس کنید.

خدمات مبل شویی در قالیشویی

مبل شویی یکی از خدماتی است که قالیشویی های حرفه ای و مجرب به مشتریان خود ارائه می دهند. مبل شویی مبل ها در سریع ترین زمان و در اسرع وقت انجام می شود. مبل شویی مبل ها توسط کارکنان قالیشویی مزایای مختلفی دارد به شرح زیر:

۱- در مصرف بی رویه آب خودداری می شود.

۲- وقت و زمان شما هدر نمی رود و قالیشویی برای زمان شما ارزش قائل است.

۳- قالیشویی برای مبل شویی، از دستگاه های به روز و پیشرفته ای استفاده می کنند.

مبل شویی توسط قالیشویی به روش های مختلفی انجام می شود.

۱- مبل شویی در محل

یکی از خدماتی که قالیشویی برای مبل شویی ارائه داده است، مبل شویی در محل می باشد. مبل شویی در محل در منزل، محل کار و… با دستگاه های مخصوص انجام می شود و مبل پس از شستشو نیازی به آبکشی و آبگیری ندارد و در کمترین زمان خشک می شود.

خدمات مبل شویی در قالیشویی

۲- مبل شویی در قالیشویی

مبل شویی در قالیشویی به این صورت است که مبل ها در کارخانه مورد شستشو قرار می گیرند و مبل ها با مواد شوینده مناسب و با دستگاه های مخصوص شسته می شوند.

شستشو مبل ها در قالیشویی به بهترین روش و توسط افراد ماهر و کار بلد انجام می شود.

شستشوی مبل ها در قالیشویی هیچ آسیبی به مبل ها وارد نمی شود به دلیل این که

۱- شستشو مبل ها به صورت اصولی انجام می شود و از خیس شدن چوب و بدنه ی مبل خودداری می شود. خیس شدن بدنه مبل باعث پوسیده شدن ان می شود و در گذر زمان ممکن است مبل دچار شکستگی شود.

۲- برای شستشو مبل ها از فرچه های مخصوص استفاده می شود و سطح مبل دچار نخ کش و … نمی شود و کاملا تمیز و براق می شود.

۳- مبل ها پس از شستشو در قالیشویی با دستگاه ها خشک می شوند و پس از شستشو دچار ایجاد بوی بد و نامطبوع نمی شوند. اگر مبل ها پس از شستشو به طور کامل خشک نشوند دچار ایجاد بوی بد، کپک زدگی و پوسیدگی می شوند. اگر مبل ها دچار پوسیدگی شوند مبل مانند روز اول ارزش ندارند و کیفیت و کارآیی خود را از دست می دهد.
اگر تصمیم به شستشو مبل های خود گرفته اید حتما قالیشویی های معتبری را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور