قالیشویی منطقه ۱۷

قالیشویی با دستگاه های مکانیزه ومواد درجه یک

قالیشویی منطقه ۱۷

شستن فرش های ابریشمی و چله ابریشم خود را با قالیشویی منطقه ۱۷ به ما بسپارید.

شست و شوی فرش های ماشینی و فانتزی خود را به ما بسپارید.شست و شوی موکت های منزل خود را به ما بسپارید.شست وشوی مبلمان خانه را به ما بسپارید‌.شستن فرش، از اصلی‌ترین خدمات قالی شویی ما است.که با بهترین و برترین کیفیت ممکن به همشهریان گرامی در منطقه ده ارائه می‌شود.ما فرش شما را با بهترین حمل و نقل ممکن جا به جا کرده، با بالا ترین کیفیت ممکن شستشو داده و در زمان تعیین شده تحویل خواهیم داد. قالیشویی ما تضمین می‌ دهد با ما تجربه به یاد ماندنی خواهید داشت.

 

شستشوی فرش یک کار تخصصی است.

در گذشته‌ این کار توسط اهالی خانواده و در فضای باز خانه های حیاط دار مثل حیاط یا پشت بام  انجام می‌شد.اما امروز علت های زیادی وجود دارد که انجام این کار در خانه به‌ صرفه نیست و فقط هدر دادن آب و زمان را به همراه دارد. در ابتدا باید به یاد داشته باشید که فرش‌های جدید  و امروزی در انواع گوناگونی و با الیاف مختلف تولید می‌شوند.

هر فرش ویژگی‌ های خاص خود را دارد؛ که همین موضوع سبب می شود تا شستشوی آن نیازمند مواد شوینده و روش مناسب شست و شوی آن فرش باشد. شناخت فرش‌ها کاری تخصصی است؛ و تنها با تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه به دست می‌آید. در این شرایط اگر تشخیص درستی صورت نگیرد؛ ممکن است به قیمت از دست رفتن کیفیت فرش و شستشوی نامناسب آن تمام شود.شستن فرش های اعلا کاری است که باید به ما بسپارید تا بدون کوچکترین آسیب فرشی که دارای ارزشی مادی و معنوی برای شما تحویل شما دهیم.

شستن-قالی

 

پس از مدتی مبلمان خانه نیز نیاز به شست و شو دارند که این کار از دست ما به درستی ساخته نیست.باید برای انجام این کار کمک تخصصی بگیریم.رفوی فرش ها مسئله ای است کاملا تخصصی رفوی فزش های شما تخصص ماست با ما تجربه ای دلنشین کسب کنید.شستن موکت ها کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است که خشک کردنش یک کار سخت است.ما میتوانیم با اطمینان کامل به بهترین قالیشویی منطقه ۱۷ خیال خود را آسوده کنیم.شستشوی فرش شما یک کار تخصصی برای ما است.

 

به این منظور که ما برای فرش شما ارزش قائل هستیم و برای شخص خود شما .هر فرشی را بنا بر شرایط و ویژگی‌های خاص خودش آنطور که باید شست و شو خواهیم داد.استفاده از دستگاه‌ های مکانیکی مخصوص فرش شویی،استفاده از بهترین مواد شوینده و شامپوهای خارجیو بهره بردن از برترین روش‌های شستشوی فرش و خشک کردن،همه آن چیزی است که باعث خواهد شد شستشوی فرش شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.لکه ای بر روی فرش های شما باقی نخواهد ماند.کارشناسان ما یک فرش کاملا تمیز تحویل شما خواهند داد.

 

صد در صد برای شما هم به عنوان یک مسلمان مهم است که فرش های شما عاری از هرگونه نجاست باشند. و گاهی ممکن است که فرش شما  ظاهرا تمیز باشد اما نیاز به آب کر و آبکشی اسلامی داشته باشد.و برای شما مهم است که فرش به نحو احسن آبکشی شود ما با آبکشی اسلامی خیال شما را آسوده خواهیم کرد.

 

اهالی محله های ابوذر و قلعه مرغی و زمزم و امامزاده حسن و بهاران و مقدم و….همگی میتوانند فرش های خود را به برترین منطقه بسپارند.با منصفانه ترین قیمت از خدمات سطح بالای قالیشویی که مجهز به دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک است بهره مند شوید.در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن با یک تماس مشکل  خود را با ما بیان کرده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.ما اماده ارائه خدماتی تضمینی به شما هستیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دوران بیماری کرونا.

فرش های شما پس از شست وشوی مناسب و کامل با دستگاه های پیشرفته و مدرن آبگیری خواهند شد.و پس از خشک شدن رول شده و با کاور سر موقع کف خانه شما خواهند بود.قالیشویی ما متعهد به شماست می توانید با اعتماد به ما مشتری دائمی ما شوید و اعتبار ما باشید.قالیشویی ما بهترین منطقه ۱۷ زیر نظر اتحادیه با نرخ مناسب با مدیریتی مجرب و نیروهای متخصص در خدمت شماست.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.