قالیشویی منطقه ۱۷

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی منطقه ۱۷

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

شستن فرش های ابریشمی و چله ابریشم خود را با قالیشویی منطقه ۱۷ به ما بسپارید. شست و شوی فرش های ماشینی و فانتزی خود را به ما بسپارید. شست و شوی موکت های منزل خود را به ما بسپارید. شست وشوی مبلمان خانه را به ما بسپارید‌. شستن فرش، از اصلی‌ترین خدمات قالی شویی ما است. که با بهترین و برترین کیفیت ممکن به همشهریان گرامی در منطقه هفده ارائه می‌شود. ما فرش شما را با بهترین حمل و نقل ممکن جا به جا کرده، با بالا ترین کیفیت ممکن شستشو داده و در زمان تعیین شده تحویل خواهیم داد. قالیشویی ما تضمین می‌ دهد با ما تجربه به یاد ماندنی خواهید داشت.

شستشوی فرش یک کار تخصصی است. در گذشته‌ این کار توسط اهالی خانواده و در فضای باز خانه های حیاط دار مثل حیاط یا پشت بام  انجام می‌شد. اما امروزه علت های زیادی وجود دارد که انجام این کار در خانه به‌ صرفه نیست و فقط هدر دادن آب و زمان را به همراه دارد. در ابتدا باید به یاد داشته باشید که فرش‌های جدید  و امروزی در انواع گوناگونی و با الیاف مختلف تولید می‌شوند. بنا براین سپردن فرش ها به قالیشویی معتبر مانند قالیشویی منطقه ۱۷ و قالیشویی البرز دماوند، بهترین گزینه می باشد.

تفاوت در شستشوی فرش ها

هر فرش ویژگی‌ های خاص خود را دارد؛ که همین موضوع سبب می شود تا شستشوی آن نیازمند مواد شوینده و روش مناسب شست و شوی آن فرش باشد. شناخت فرش‌ها کاری تخصصی است؛ و تنها با تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه به دست می‌آید. در این شرایط اگر تشخیص درستی صورت نگیرد؛ ممکن است به قیمت از دست رفتن کیفیت فرش و شستشوی نامناسب آن تمام شود.شستن فرش های اعلا، کاری است که باید به ما بسپارید. تا بدون کوچکترین آسیب فرشی که دارای ارزشی مادی و معنوی برای شما تحویل شما دهیم.

پس از مدتی مبلمان خانه نیز نیاز به شست و شو دارند. که این کار از دست ما به درستی ساخته نیست.باید برای انجام این کار کمک تخصصی بگیریم. رفوی فرش ها مسئله ای است کاملا تخصصی رفوی فرش های شما تخصص ماست. با ما تجربه ای دلنشین کسب کنید.شستن موکت ها کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است که خشک کردنش یک کار سخت است.ما میتوانیم با اطمینان کامل به بهترین قالیشویی منطقه ۱۷ خیال خود را آسوده کنیم. شستشوی فرش شما یک کار تخصصی برای ما است.

به این منظور که ما برای فرش شما و شخص خود شماارزش قائل هستیم، هر فرشی را بنا بر شرایط و ویژگی‌های خاص خودش آنطور که باید شست و شو خواهیم داد.استفاده از دستگاه‌ های مکانیکی مخصوص فرش شویی،استفاده از بهترین مواد شوینده و شامپوهای خارجی و بهره بردن از برترین روش‌های شستشوی فرش و خشک کردن،همه آن چیزی است که باعث خواهد شد، شستشوی فرش شما به بهترین شکل ممکن انجام شود. لکه ای بر روی فرش های شما باقی نخواهد ماند. کارشناسان ما یک فرش کاملا تمیز تحویل شما خواهند داد.

صد در صد برای شما هم به عنوان یک مسلمان مهم است که فرش های شما عاری از هرگونه نجاست باشند. ما با آبکشی اسلامی خیال شما را آسوده خواهیم کرد. اهالی محله های ابوذر و قلعه مرغی و زمزم و امامزاده حسن و بهاران و مقدم و….همگی میتوانند فرش های خود را به برترین منطقه بسپارند و از بابت روش شستن فرش دستباف در قالیشویی با منصفانه ترین قیمت و خدمات سطح بالای قالیشویی که مجهز به دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک است، مطلع شوند. در کوتاه ترین زمان ممکن با یک تماس مشکل  خود را با ما بیان کرده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.ما اماده ارائه خدماتی تضمینی به شما هستیم.

فرش های شما پس از شست وشوی مناسب و کامل با دستگاه های پیشرفته و مدرن آبگیری خواهند شد. و پس از خشک شدن، رول شده و با کاور سر موقع کف خانه شما خواهند بود. قالیشویی ما متعهد به شماست می توانید با اعتماد به ما مشتری دائمی ما شوید و اعتبار ما باشید. قالیشویی ما بهترین منطقه ۱۷ زیر نظر اتحادیه با نرخ مناسب با مدیریتی مجرب و نیروهای متخصص در خدمت شماست.

نظرات شما

۴.۴/۵

7 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی منطقه ۱۷»

  1. من دوستم اینجا را بهم معرفی کرد .بازم مطمعن نبودم که که خوب بشورن ولی وقتی فرش ها مو تحویل دادم دیدم خیلی عالین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور