قالیشویی غرب تهران

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی غرب تهران

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

یکی از بزرگ ترین مزیت های شرکت قالیشویی مادر  نسبت به همتایان خود ارائه خدمات کامل در استان تهران از جمله  تهران و حتی حومه می باشد.بحث ترمیم فرش ها نیز یکی از چالش هایی است که عده ی زیادی با آن روبرو هستند.اگر بخشی از قالی شما لکه ای دارد که تاکنون موفق به پاک کردن آن نشده اید، این کار را به شرکت قالیشویی غرب تهران مادر  بسپادرید.

قالیشویی غرب تهران

 قالیشویی غرب تهران و قالیشویی المپیک که به عنوان بهترین قالیشویی تهران شناخته می‌شوند؛ سابقه‌ای دیرینه در ارائه کلیه خدمات قالیشویی دارد. در این مرکز با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز جهان، عملیات شستشوی تخصصی انواع فرش دستباف، ماشینی، تابلو فرش، مبل، موکت و پرده انجام می‌شود. شوینده‌های مرغوب و تخصصی بانو در عین پاکیزگی اجناس شما، به سلامت و طول عمر آن‌ها نیز کمک می‌کنند.اگر برای یافتن بهترین خدمات قالیشویی، تهران را زیر پا گذاشتید و هنوز به مرکزی اعتماد کامل ندارید تا گنجینه‌های ارزشمند خود را به آن‌ها بسپارید با خدمات قالیشویی غرب تهران  آشنا شوید تا بتوانید دست به انتخابی شایسته بزنید و مشتری وفادار آن شوید. با این انتخاب، خیال شما برای انجام کلیه فعالیت‌های قالیشویی راحت شده و با خاطری آسوده، نظافت اجناس خود را به ما خواهید سپرد. با ما همراه باشید تا خدمات قالیشویی ما را بیشتر بشناسید.
 

خدمات قالیشویی غرب تهران 

شروع کاراین قالیشویی با شستشوی فرش‌ها بود؛ اما گسترش اعتماد مشتریان و افزایش رضایت آن‌ها از خدمات قالیشویی ، گسترش بیشتر و بیشتر این مجموعه را به همراه داشت.   شما در هر منطقه از تهران که باشید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن خود را به شما می‌رسانند تا نیاز شما را برطرف کنند.قالیشویی غرب تنها به شستن فرش و قالی اکتفا نمی‌کند؛ بلکه رفوگران مجرب ما با بهره‌گیری از دانش روز و تجربه دیروز کلیه خدمات تعمیر فرش را نیز عهده‌ دارند.  طیف گسترده خدمات ما، حکایت از قدمت و تخصص این مجموعه دارد که توانسته است رضایت مشتریان وفادار آن را کسب کند.خدمات شستشوی فرش است. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در محل حضور خواهند داشت و فرش را با دقت لول کرده و به محل شستشو منتقل می‌کنند.
خدمات قالیشویی غرب تهران
 
کارشناسان ما با مجهزترین تجهیزات در محل مورد نظر، حضور پیدا کرده و کلیه عملیات خشکشویی مبلمان شما را در مقابل چشمانتان بر عهده خواهند گرفت.عملیات تمیز کردن موکت‌ها با استفاده از مواد شوینده مخصوص و دستگاه‌های وکیوم قدرتمند انجام می‌شود. کارشناسان ما دوره‌های آموزشی تخصصی برای انجام این کار را دیده و با آگاهی از جنس موکت و وضعیت آن عملیات خشکشویی را انجام می‌دهند.شستشوی پرده به شیوه تخصصی است. شستشوی پرده در این مرکز با بهترین مواد شوینده مناسب با جنس پرده شما انجام می‌شود. دستگاه‌های قدرتمند و تخصصی بانو شستشویی مدرن را برای شما به ارمغان می‌آورند.ارائه خدمات آنلاین است. همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و ایران، کسب و کارهایی را که به شیوه سنتی اداره می‌شدند با چالش‌های بسیاری مواجه کرد. این همه‌گیری و ضرورت ماندن در خانه به همگان ثابت کرد که خدمات آنلاین تا چه میزان در دنیای امروز اهمیت دارد.

 

چطور به خدمات قالیشویی غرب تهران اعتماد کنیم؟

کیفیت خدمات  این قالیشویی  اعتماد مشتری را ساخته است. شعار ما به عنوان ارزان‌ترین و بهترین قالیشویی تهران، همواره چراغ راه ما بوده است. 
چطور به خدمات قالیشویی غرب تهران اعتماد کنیم؟
رضایت مشتری حرف اول را می‌زند. کارشناسان ما با دقت به خواسته‌های شما گوش می‌دهند و خدماتی مناسب با نیاز شما ارائه می‌کنند.پیش از آنکه هرگونه عملیات خشکشویی و قالیشویی  انجام شود، اجناس شما به خوبی بررسی خواهند شد. در صورتی که فرش شما نیاز به رفوگری و ترمیم داشته باشند، کارشناسان ما حتما به شما اطلاع می‌دهند. دانش امروز و تجربه دیروز به ما ثابت کرده است که جلب اعتماد و رضایت مشتری کار ساده‌ای نیست، ما در خدمات قالیشویی خود برای کسب این اعتماد تلاش بسیاری کردیم و امروز آن را بدست آوردیم.

نظرات شما

۴.۴/۵

1 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی غرب تهران»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور