پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی عباس اباد 

یکی دیگر از قالی شویی های مطرح سطح شهر، قالی شویی عباس آباد می باشد. که این قالی شویی با بهره گیری از تکنیک های نوین و امروزی در کار خود، توانسته از جمله قالی شویی های معتبر و بنام سطح شهر شود. این قالی شویی با بیش از ۵۰ سال سابقه ی در خشان، توانسته مشتریان زیادی را هم با رضایت کامل به خود اختصاص دهد.

شما میتوانید برای اعتماد بیشتر به این قالیشویی در دولت آباد، آن را در لیست قالیشویان مجاز در سایت اتحادیه قالیشویان ری بررسی نمایید.

این قالی شویی با دارا بودن ماشین آلات کاملا مجهز و به روز، شست و شوی انواع فرش ها چه دستبافت و ماشینی و چه ابریشمی و پشمی را انجام دهد و هم چنین شست و شوی موکت ها و گبه و گلیم ها را در هر ابعاد و اندازه ای که باشد در بالاترین کیفیت شست و شو می دهند.

قالیشویی عباس اباد 
این قالی شویی جز قالی شویی های مطرح و معتبر می باشد. که در تمام زمینه های مربوط به فرش و حتی تمام زمینه هایی که مربوط به مبلمان است، مهارت و تجربه کافی را داشته و در خصوص هر کدام دستگاه هایی کاملا مجهز به کار می برد.  قالی شویی عباس آباد از جمله همین قالی شویی ها است که به صورت اتوماتیک فرش ها را در کیفیتی مرغوب شست و شو می دهد.

رفوگری مبل در قالیشویی عباس آباد

قالی شویی عباس آباد هم از جمله ی همین قالی شویی ها می باشد. که در زمینه ی مبل و مبل شویی خدماتی را در کیفیتی عالی ارائه می دهد. شست و شوی مبل و همین طور تعمیرات مبل که همان رفو گری مبل است. همانند شست و شوی فرش و رفو گری فرش باید با دقت کافی انجام شود و حتما فرد در این زمینه مهارت لازم را دارا باشد، تا مبل ها کاملا تمیز و بدون آسیب شسته و همین طور کار رفو گری هم در کیفیتی عالی انجام شود.

رفوگری مبل در قالیشویی عباس آباد
از آن جایی که مبل ها دارای پارچه هایی با جنس های مختلف هستند و از اجزای داخلی تشکیل شده اند، بهتر است این کار مبل توسط مراکز مخصوص و قالی شویی هایی که در این زمینه هم فعالیت می کنند، انجام شود که از جمله این قالی شویی های معتبر قالی شویی عباس آباد می باشد. قالی شویی عباس اباد با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه و دستگاه های مجهز در خصوص رفوگری مبل جز برترین ها بوده و مبل ها را به همان حالت اول باز میگردانند و حتی در این قالی شویی، مبل شویی هم به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

خدمات تخصصی قالی شویی 

فرش ها از دیر باز تا به امروز از پر مصرف ترین وسیله های منزل هستند و نقش مهمی هم در تمام منازل ایفا می کنند و تمیز بودنشان هم از اهمیت خاصی برخوردار است و البته که به علت در دسترس بودن زیاد فرش ها، بیش تر هم در معرض آلودگی و کثیفی و از همه‌ مهم تر گرد و غبار قرار می گیرند. به همین دلیل بهتر است که در موقعیت های مناسب به خصوص در خانه تکانی ها فرش ها هم شسته شوند تا بتوانند به همان حالت اولیه خود تمیز و جلوه ی زیبای خود را داشته باشند.

خدمات قالی شویی عباس آباد
انجام خدمات شست و شوی قالی و فرش ها در قالی شویی عباس آباد به بهترین شکل انجام و همه ی این خدمات با بهره گیری از تکنیک های جدید و دستگاه های به روز انجام می شود. از جمله خدمات قالی شویی عباس آباد در خصوص شست و شوی انواع فرش ها با جنس های مختلف، انجام انواع تعمیراتی که در زمینه ی مربوط به فرش ها می باشد که می تواند در زمینه ی رفو گری و مرمت و شیرازی دوزی و چیله دوزی باشد، انواع چرم دوزی فرش و شست و شوی انواع پرده ها و تابلو فرش ها شست و شوی انواع گلیم های آشپزخانه و گبه و… می باشد، که به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

کیفیت قالی شویی عباس آباد مادر

قالی شویی عباس آباد مادر از جمله قالی شویی های معتبر و با کیفیت در سطح شهر می باشد. که علت این موضوع در رابطه با دستگاه های مورد استفاده و همین طور مواد شوینده های مصرفی می باشد که در بالاترین کیفیت بوده و با کمک پرسنل مجرب که در این مجموعه فعالیت می کنند کار به بهترین صورت انجام می شود. قالیشویی مادر تهران با داشتن تجهیزات پیشرفته و نیز کارشناسان متبحر، کلیه خدمات را در بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

دلیل کیفیت قالی شویی عباس آباد مادر
هم چنین این قالی شویی در تمام زمینه هایی که خدمات رسانی می کند از ابزار و وسیله های با کیفیت استفاده کرده و کار را به نحوه احسن انجام می دهد و به مشتریان تحویل می دهد. به همین دلیل است که قالی شویی عباس آباد مادر در سطح شهر توانسته جز با کیفیت ترین ها باشد و تا به امروز تمامی خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان ارائه دهد.

تعیین قیمت قالیشویی

قالی شویی عباس آباد دارای سابقه ی درخشان در کارنامه ی خود می باشد و تا به الان توانسته رضایت کامل مشتریان را هم به خود جذب کند.

قیمت در قالی شویی عباس آباد
در ارتباط با قیمت و هزینه های شست و شو در قالی شویی عباس آباد، باید گفت که این هزینه با توجه به نرخ مصوب بوده و این نرخ معمولا در قالی شویی ها یکسان می باشد. اما عواملی هم هستند که در قیمت تاثیر گذار هستند که از جمله این عوامل شامل میزان مصرف مواد شوینده و که نوع مواد شوینده ی مصرفی که با توجه به جنس فرش تعیین می شود، میزان آب مصرفی و هم چنین تعداد تخته های فرش، دستگاه های به کار رفته در شست و شو، لکه برداری و میزان لکه برداری، نوع فرش که عتیقه ای و با ارزش است یا خیر، تعمیرات فرش انجام شده است یا خیر، از جمله عواملی هستند که در قالی شویی عباس آباد در تعیین قیمت و هزینه های شست و شو دخالت دارند.

انواع فرش و قالی و نحوه شست و شوی هر کدام

صنعت فرش بافی از گذشته تا به حال پیشرفت بسیار زیادی کرده است و در انواع مختلفی تولیدات فرش را انجام می دهند.

۱- فرش های ماشینی

فرش های ماشینی یکی از فرش هایی می باشد که در انواع طرح ها و نقش های متفاوتی بافته می شوند و طرفداران بسیار زیادی دارد. شستشوی فرش های ماشینی بسیار راحت و آسان است و افراد به راحتی می توانند در منزل آن ها را شستشو دهند. شستشوی تخصصی فرش های ماشینی در قالیشویی های معتبر و مجاز توسط افراد حرفه ای انجام می شود.

۲- فرش های دستبافت

یکی از فرش های ارزشمند و نفیس فرش های دستبافت می باشد. فرش های دستبافت ارزش بسیار زیادی دارد و حفظ و نگهداری آن ها بسیار مهم است. شستشوی فرش های دستبافت به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای باید انجام شود. برای شستشوی تخصصی فرش های دستبافت حتما از افراد حرفه ای و متخصص باید کمک بگیرید تا آسیبی به فرش شما وارد نشود. شستشوی اصولی فرش های دستبافت در قالیشویی های مجاز انجام می شود.

انواع فرش و قالی و نحوه شست و شوی هر کدام

۳- قالیچه

قالیچه ها یکی از انواع فرش ها می باشد که در جنس های متفاوتی بافته می شوند. برخی از آن ها ماشینی و برخی دیگر دستبافت هستند.
برای شستشو قالیچه های دستبافت باید حتما به مجموعه های قالیشویی معتبر مراجعه کنید تا قالیچه پس از شستشو هیچ آسیبی نبیند. اگر قالیچه ماشینی باشد می توان آن را در منزل با امکانات کم هم مورد شستشو قرار داد ولی بهترین روش شستشوی قالیچه ها سپردن به قالیشویی می باشد.

۴- فرش های عتیقه

فرش های عتیقه یکی از فرش های بسیار نفیس و گران قیمت می باشد و برخی از افراد علاقه ی زیادی به نگهداری آن ها نشان می دهند. شستشوی فرش عتیقه باید به صورت ویژه انجام شود تا هیچ آسیبی به فرش وارد نشود. فرش های عتیقه به دلیل سن بالایی که دارند بسیار حساس و ظریف هستند و نمی توان به هر روشی آن ها را مورد شستشو قرار داد به همین دلیل برای شست و شوی فرش های عتیقه باید حتما از افراد متخصص کمک بگیرید.

ترمیم و رفو کردن فرش و قالی در قالی شویی

انواع فرش ها هر چند وقت یک بار به ترمیم و رفو برای براق و سفید تر شدن نیاز دارند. ترمیم و رفوی فرش ها باید توسط افراد حرفه ای و کار بلد انجام شود به دلیل این که ترمیم فرش ها یک کار حرفه ای و تخصصی است و نمی توان به هر کسی برای ترمیم فرش ها مراجعه کرد. مراکز زیادی برای ترمیم و رفوی فرش ها وجود دارد. ترمیم و رفو برای انواع فرش های ماشینی، دستباف، عتیقه و قالیچه و… انجام می شود. ترمیم و رفوی فرش ها در زمان های مختلفی انجام می شود به طور مثال

۱- گاهی اوقات ممکن است سطح فرش شما دچار سوختگی شود و برای این که سطح فرش شما مانند روز اول دیده شود به رفو احتیاج دارد. رفوی سوختگی انواع فرش ها در قالی شویی ها انجام می شود تا فرش ها پس از رفو مانند روز اول شوند. رفوی فرش های سوخته به روش های مختلفی انجام می شود و روش رفو در قالیشویی نسبت به جنس فرش و عمر فرش مشخص می شود.

ترمیم و رفو کردن فرش و قالی در قالی شویی

۲- فرش هایی که سن زیادی دارند در گذر زمان تیره و کدر تر دیده می شوند در این مواقع می توان رفوی فرش ها را برای این که فرش ها سفید تر دیده شوند انجام داد. ترمیم و رفوی فرش ها برای این که فرش سفید تر دیده شوند باید به روش خاصی انجام شود تا سطح فرش آسیبی نبیند.

۳- ترمیم و رفوی انواع فرش های پاره و آسیب دیده در قالی شویی ها به صورت حرفه ای و مخصوص انجام می شود تا فرش پس از رفو کاملا مانند روز اول شود و هیچ آثاری از پارگی و … نباشد.

رفوی فرش ها در قالی شویی توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام می شود و قالیشویی ها رفوی فرش ها را به آن ها می سپارد تا رفوی فرش های شما به صورت تضمین شده انجام شود. رفوی ریشه ها و گره های فرش نیز در قالیشویی ها بر عهده گرفته می شود و از خدمات قالیشویی می باشد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما