قالیشویی عباس اباد 

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی عباس آباد

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

یکی دیگر از قالی شویی های مطرح سطح شهر، قالی شویی عباس آباد می باشد. که این قالی شویی با بهره گیری از تکنیک های نوین و امروزی در کار خود، توانسته از جمله قالی شویی های معتبر و بنام سطح شهر شود. این قالی شویی با بیش از ۵۰ سال سابقه ی در خشان، توانسته مشتریان زیادی را هم با رضایت کامل به خود اختصاص دهد.
این قالی شویی با دارا بودن ماشین آلات کاملا مجهز و به روز، شست و شوی انواع فرش ها چه دستبافت و ماشینی و چه ابریشمی و پشمی را انجام دهد و هم چنین شست و شوی موکت ها و گبه و گلیم ها را در هر ابعاد و اندازه ای که باشد در بالاترین کیفیت شست و شو می دهند.

قالیشویی عباس اباد 
این قالی شویی جز قالی شویی های مطرح و معتبر می باشد. که در تمام زمینه های مربوط به فرش و حتی تمام زمینه هایی که مربوط به مبلمان است، مهارت و تجربه کافی را داشته و در خصوص هر کدام دستگاه هایی کاملا مجهز به کار می برد.  قالی شویی عباس آباد از جمله همین قالی شویی ها است که به صورت اتوماتیک فرش ها را در کیفیتی مرغوب شست و شو می دهد.

رفوگری مبل در قالیشویی عباس آباد

قالی شویی عباس آباد هم از جمله ی همین قالی شویی ها می باشد. که در زمینه ی مبل و مبل شویی خدماتی را در کیفیتی عالی ارائه می دهد. شست و شوی مبل و همین طور تعمیرات مبل که همان رفو گری مبل است. همانند شست و شوی فرش و رفو گری فرش باید با دقت کافی انجام شود و حتما فرد در این زمینه مهارت لازم را دارا باشد، تا مبل ها کاملا تمیز و بدون آسیب شسته و همین طور کار رفو گری هم در کیفیتی عالی انجام شود.

رفوگری مبل در قالیشویی عباس آباد
از آن جایی که مبل ها دارای پارچه هایی با جنس های مختلف هستند و از اجزای داخلی تشکیل شده اند، بهتر است این کار مبل توسط مراکز مخصوص و قالی شویی هایی که در این زمینه هم فعالیت می کنند، انجام شود که از جمله این قالی شویی های معتبر قالی شویی عباس آباد می باشد. قالی شویی عباس اباد با دارا بودن کادری مجرب در این زمینه و دستگاه های مجهز در خصوص رفوگری مبل جز برترین ها بوده و مبل ها را به همان حالت اول باز میگردانند و حتی در این قالی شویی، مبل شویی هم به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

خدمات تخصصی قالی شویی 

فرش ها از دیر باز تا به امروز از پر مصرف ترین وسیله های منزل هستند و نقش مهمی هم در تمام منازل ایفا می کنند و تمیز بودنشان هم از اهمیت خاصی برخوردار است و البته که به علت در دسترس بودن زیاد فرش ها، بیش تر هم در معرض آلودگی و کثیفی و از همه‌ مهم تر گرد و غبار قرار می گیرند. به همین دلیل بهتر است که در موقعیت های مناسب به خصوص در خانه تکانی ها فرش ها هم شسته شوند تا بتوانند به همان حالت اولیه خود تمیز و جلوه ی زیبای خود را داشته باشند.

خدمات قالی شویی عباس آباد
انجام خدمات شست و شوی قالی و فرش ها در قالی شویی عباس آباد به بهترین شکل انجام و همه ی این خدمات با بهره گیری از تکنیک های جدید و دستگاه های به روز انجام می شود. از جمله خدمات قالی شویی عباس آباد در خصوص شست و شوی انواع فرش ها با جنس های مختلف، انجام انواع تعمیراتی که در زمینه ی مربوط به فرش ها می باشد که می تواند در زمینه ی رفو گری و مرمت و شیرازی دوزی و چیله دوزی باشد، انواع چرم دوزی فرش و شست و شوی انواع پرده ها و تابلو فرش ها شست و شوی انواع گلیم های آشپزخانه و گبه و… می باشد، که به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

کیفیت قالی شویی عباس آباد مادر

قالی شویی عباس آباد مادر از جمله قالی شویی های معتبر و با کیفیت در سطح شهر می باشد. که علت این موضوع در رابطه با دستگاه های مورد استفاده و همین طور مواد شوینده های مصرفی می باشد که در بالاترین کیفیت بوده و با کمک پرسنل مجرب که در این مجموعه فعالیت می کنند کار به بهترین صورت انجام می شود. قالیشویی مادر تهران با داشتن تجهیزات پیشرفته و نیز کارشناسان متبحر، کلیه خدمات را در بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

دلیل کیفیت قالی شویی عباس آباد مادر
هم چنین این قالی شویی در تمام زمینه هایی که خدمات رسانی می کند از ابزار و وسیله های با کیفیت استفاده کرده و کار را به نحوه احسن انجام می دهد و به مشتریان تحویل می دهد. به همین دلیل است که قالی شویی عباس آباد مادر در سطح شهر توانسته جز با کیفیت ترین ها باشد و تا به امروز تمامی خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان ارائه دهد.

تعیین قیمت قالیشویی

قالی شویی عباس آباد دارای سابقه ی درخشان در کارنامه ی خود می باشد و تا به الان توانسته رضایت کامل مشتریان را هم به خود جذب کند.

قیمت در قالی شویی عباس آباد
در ارتباط با قیمت و هزینه های شست و شو در قالی شویی عباس آباد، باید گفت که این هزینه با توجه به نرخ مصوب بوده و این نرخ معمولا در قالی شویی ها یکسان می باشد. اما عواملی هم هستند که در قیمت تاثیر گذار هستند که از جمله این عوامل شامل میزان مصرف مواد شوینده و که نوع مواد شوینده ی مصرفی که با توجه به جنس فرش تعیین می شود، میزان آب مصرفی و هم چنین تعداد تخته های فرش، دستگاه های به کار رفته در شست و شو، لکه برداری و میزان لکه برداری، نوع فرش که عتیقه ای و با ارزش است یا خیر، تعمیرات فرش انجام شده است یا خیر، از جمله عواملی هستند که در قالی شویی عباس آباد در تعیین قیمت و هزینه های شست و شو دخالت دارند.

نظرات شما

۴.۴/۵

4 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی عباس اباد »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور