پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی شرق، با ارائه ی تمامی خدمات به مشتریان جز بهترین قالی شویی ها در سطح شهر می باشد. از جمله خدمات کلی که می توان به آن اشاره کرد شست و شوی انواع مختلف فرش ها با جنس های مختلف که شامل دستبافت و ماشینی، ابریشمی و … است. بازسازی و تعمیرات فرش و حتی شست و شوی مبل ها را نیز انجام می دهند.

مراحل شست و شوی فرش در قالی شویی شرق

شست و شوی فرش برای همه ی انواع فرش ها با هم متفاوت است و برای هر کدام روش ها و مواد شوینده ی متفاوتی به کار می برند. در ارتباط با شست و شوی فرش های دستبافت، در ابتدا فرش را جارو می زنند تا هر گونه آلودگی و مواد خارجی که روی فرش است خارج شود؛ اما اصلاً ریشه های فرش را جارو نمی کنند. چرا که به علت این که جارو برقی قالی شویی ها دارای مکش بسیار بالا است ممکن است که ریشه های فرش پاره شود و یا شکسته شود به همین دلیل جارو نمی کشند.
هم چنین به علت دستبافت بودن فرش و این که بافت فرش دستبافت بسیار حساس است، برس جارو را برداشته و بدون آن انجام می دهند؛ این کار اختیاری است چرا که اگر فرش نیاز به جارو نداشته باشد این کار را انجام نمی دهند.


مرحله ی بعدی شست و شوی فرش های دستباف،  شامل لکه برداری می شود ‌که هر گونه لکه ای که روی فرش است؛ را ابتدا شناسایی کرده و سپس مطابق  نوع لکه به تمیز کردن آن می پردازند. البته این مرحله هم ممکن است انجام نشود؛ چرا که امروزه با روی کار آمدن انواع پاک کننده ها در همان لحظه ی ریختن لکه می توان به رفع آن پرداخت و دیگر لکه ای بر جای نمی ماند اما در هر صورت اگر هم لکه ای روی فرش باشد قالیشویی ابتدا به تمیز کردن آن می پردازد.
پس از انجام این مراحل،  شست و شوی اصلی فرش آغاز می شود که توسط مواد شوینده ی مخصوصی این کار صورت می گیرد؛ چرا که مواد شوینده ی مصرفی دقیقا باید مطابق جنس فرش باشد. چرا که در غیر این صورت فرش آسیب دیده و دچار مشکل می شود.

قالی شویی در شرق
به همین دلیل فرش دستبافت بهتر است در قالیشویی شسته شود؛ چرا که در خانه ممکن است به علت ندانستن و آشنا نبودن با مواد شوینده آسیب های جبران ناپذیری به فرش وارد شود و حتی شخص به تعویض آن بپردازد. فرش های دستباف به علت این که بافت حساس و خاصی دارند؛ نباید زود به زود شسته شوند و حتماً هر ۴ سال یک بار باید به شست و شوی آن پرداخت. چرا که به فرش آسیب های وارد می شود.
در ارتباط با فرش های ماشینی هم به این صورت عمل می کنند با این تفاوت که مواد شوینده ی مخصوص فرش های ماشینی استفاده می شود و هم چنین بافت فرش های ماشینی به علت این که  خیلی حساس نیست در ۲ سال به شست و شوی آن پرداخته می شود.

خدمات قالیشویی شرق

در ارتباط با خدمات قالی شویی شرق باید گفت که این خدمات نسبت به گذشته بسیار متفاوت تر و همین طور بهتر می باشد؛ چرا که در گذشته، شست و شوی فرش ها و قالی ها به صورت دستی و مواد شوینده های عامیانه استفاده می شد و حتی در ابتدا فرش ها را هم با زدن ضربه های مکرر گرد و خاک را تمیز می کردند که همین موضوع باعث ایجاد آسیب های شدید به فرش می شد.
اما امروزه قالی شویی های شرق، با داشتن دستگاه های کاملاً مجهز خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه می دهند که از جمله این خدمات در ارتباط با تمامی مواردی که به فرش مربوط می شود می باشد. قالی شویی شرق تهران از جمله قالی شویی های بزرگ‌ همچون قالیشویی در غرب و قالیشویی در شمال و قالیشویی در جنوب  است که خدمات رسانی هایی به سطح کشور انجام می دهد.

خدمات قالیشویی
از جمله این خدمات که جز خدمات اصلی قالی شویی محسوب می شود، شست و شوی انواع و اقسام مدل های فرش است که یا فرش های دستبافت و ماشینی است.
هم چنین به جز تمام این موارد انواع تعمیرات فرش که شامل مرمت و رفو گری و از بین بردن انواع سوختگی و پارگی است که البته ابتدا میزان سوختگی و پارگی را می سنجند و معمولا تمام سوختگی پارگی های فرش به طور کامل از بین می رود.
مورد بعدی از خدمات قالی شویی ها شست و شو و تعمیر فرش های عتیقه و کهنه و موزه ای است که شست و شوی این فرش ها باید بسیار دقیق و با حوصله صورت بگیرد و البته روش های مخصوصی هم به کار می برند چرا که بافت و جنس این فرش ها به علت قدیمی بودن بسیار حساس است.
هم چنین در ارزان ترین قالی شویی شرق، علاوه بر شست و شوی صحیح فرش های عتیقه نوعی مواد و مرمتی انجام می دهند که فرش ماندگاری بالا تری داشته باشد و به طول عمرش اضافه شود و حتی کمی نو تر هم به نظر برسد.

مناطق تحت پوشش در محدوده شرق

امروزه از جمله مکان هایی که بسیار مهم و ضروری شمرده می شود، همین قالی شویی ها هستند چرا که امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه های مختلف وجود داشته در زمینه قالی شویی هم پیشرفت هایی وجود داشته است و در اکثر قالی شویی ها دستگاه ها و ماشین آلات مدرنی وجود داشته تا فرش ها در بالا ترین کیفیت شسته و خشک شوند.
از نظر مهم بودن قالی شویی ها باید گفت که در زمینه ی صرفه جویی در وقت بسیار مفید واقع شده اند. این مورد از جمله موارد بسیار مفید و کاربردی در زمینه ی قالی شویی می باشد. بهترین قالی شویی، قالی شویی می باشد که از نظر شست و شویی در بالا ترین کیفیت و حتی مرغوب ترین حالت فرش ها را شسته و خشک کنند.
از نظر مشتریان، بهترین قالی شویی، قالی شویی ای می باشد که در کوتاه ترین زمان پس از ثبت سفارش فرش ها را تحویل بگیرند. و هم چنین در کوتاه ترین زمان‌ هم فرش ها را تحویل بدهند و البته که شست و شوی مناسب و شرعی فرش ها هم در این مورد بسیار مهم می باشد.
قالی شویی شرق هم از جمله برترین قالی شویی ها می باشد که دارای شعبات در سراسر شرق تهران می باشد که در هر شعبه خود دارای کادری مجرب و با تجربه هستند؛ که با تمام دقت و حوصله به شست و شو و تعمیرات فرش می پردازند.

ویژگی های قالی شویی شرق

قالی شویی شرق، در تمامی زمینه های مربوط به  شست و شوی فرش و قالی بسیار عالی عمل کرده و قالی و فرش در تمیز ترین حالت ممکن تحویل صاحبان و مشتریان خود می دهد. هم چنین با وجود دستگاه های کاملاً مجهز و ماشین آلات کاملا مدرن و از بین بردن لکه جوهر روی فرش و سایر لکه ها، فرش ها بسیار تمیز تر از گذشته شسته و خشک می شوند.
نکته ی دیگری که در ارتباط با قالی شویی تر و تمیز، باید گفت سرویس های تحویل فرش ها است که در بالا ترین دقت و بدون شکستگی لول شده تحویل می گیرند و پس از شست و شو هم به همان حالت تحویل می دهند و بدون آسیب انجام می شود که این موضوع باعث جلب رضایت مشتریان شده و البته که مشتریان زیادی هم به خود اختصاص داده است؛ البته که در تمیز و سالمی فرش هم رضایت کامل مشتریان وجود داشته و تنها به سرویس های حمل و نقل و برخورد پرسنل ختم نمی شود.

 ویژگی های قالیشویی شرق
هم چنین قالی شویی شرق، در ارتباط با تمامی خدماتی که می دهد به صورت تمام وقت بوده و در هر زمان آماده ی سرویس دهی به مشتریان خود می باشد که این مورد هم بسیار کاربردی بوده چرا که در هر تایمی که فرش نیاز به شست و شو باشد، قالی شویی در کم ترین زمان آماده ی تحویل سفارشات از مشتریان خود است.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما