قالیشویی در ورداورد

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی ورداورد

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

در قالیشویی در ورداورد،  تمامی خدمات ترمیم فرش و هر خدماتی که باعث زیبایی فرش های مشتریان بشود انجام می دهند. چرا که شستن فرش ها برای تمام خانواده ها مسئله مهمی است و باید برای شستن فرش ها تصمیم درستی گرفت. این قالیشویی، دارای کادر مجرب و متخصصان می باشد که با بهترین شوینده ها و دقت به نوع ، جنس و طرح فرش به بهترین نحوه ممکن، فرش های شهروندان و مشتریان را شسته و اتو شده ، خشک شده، داخل کاور درب منزل تحویل داده میشوند و همچنین این قالیشویی  خدمات رفوگری ، مرمت فرش ، ریشه دوزی ، ریشه بافی و … نیز انجام میدهد.

گل-های-سرخ-وردآورد.jpg

ورداورد دارای شهرک های مدرن می باشد. که در کنار ساختار های قدیمی به چشم می خورند. این منطقه عیان نشین نیست و قشر متوسط نیز می توانند در آنجا زندگی کنند. این محله به دلیل داشتن رودخانه و درختان از اب و هوای خوبی برخوردار است و از الودگی ها دور. در این محله می توانید دسترسی سریعی به گذر گاه ها داشته باشید. این محله دارای قدمت ۳۰۰ ساله است. این منطقه بسیار سرسبز ، زیبا و قدیمی است و نقش مهمی در رخداد های تاریخی دارد. یکی از بهترین خیابان های ورداورد، ولیعصر میباشد که ساختمان های نوساز و مدرن در این خیابان قرار دارند و به فروش می رسند. این منطقه به دلیل امکانات خوب مانند قالیشویی در ورداورد و قالیشویی گرمدره و دسترسی مناسب باعث جذب و مشتاق شدن مردم شده است.

بهترین قالیشویی برای شستن فرش ها

قالیشویی در ورداورد، دارای ۳۰ سال تجربه و سابقه در زمینه قالیشویی و ارائه خدمات فرش می باشد. این قالیشویی دارای بهترین پرسنل و کارگران است که به بهتر شسته شدن و جلوگیری از اسیب دیدن فرش شما کمک می کنند.

قالیشویی-در-وردآورد.jpg

قالیشویی در ورداورد در تلاش است که رضایت مشتریان را بدست بیاورد و حتی بیشتر از وظیفه برای رضایت مردم تهران و ورداورد عمل می کند. این قالیشویی تمامی خدمات فرش شما را از جمله ترمیم ، رفو گری ، شیرازه دوزی ، رنگ برداری ، تمیز کردن تمامی لکه های فرش و … به عهده می گیرد. قالیشویی ورداورد تمامی ساعات شبانه روز و در طول هفته حتی روزهای تعطیل، اماده به خدمت مشتریان می باشد. این قالیشویی با استفاده از امکانات و تجهیزات، بهترین خدمات را به شما ارائه کرده و تمام تلاش خود را برای رضایت شما میکنند.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور