قالیشویی در منیریه

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی منیریه

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

وجود قالیشویی معتبر در هر محله و منطقه ای برای کسانی که در آن محدوده ساکن هستند، یکی از ضروری ترین نکات به شمار میرود و حائز اهمیت زیادی می‌باشد.
چرا که با مرور زمان، به طور معمول همه فعالیت های خود را بر روی فرش ها انجام میدهند و انواع کثیفی های سطحی ، میکروب ها، گردوغبار ،باکتری های موجود در هوا به فرش انتقال پیدا می کند. در این زمان افراد به مراتب نیاز پیدا میکنند تا فرش های خود را به یک مجموعه قالیشویی معتبر بسپارند و از خدماتی که در آن مجموعه جاری می‌باشد برخوردار شوند.

قالیشویی در منیریهتنها دلیلی که افراد نیاز به یک مجموعه قالیشویی معتبر پیدا می کنند، به شستشو‌ی فرش ها ختم نخواهد شد. درست است که فرش ها پس از گذر یک بازه زمانی نیاز به شستشو پیدا میکنند، اما علاوه بر آن مواردی دیگه نیز وجود دارد که با رخ دادن آنها مجبور می‌شوید، تا فرش های خود را به یک مجموعه قالیشویی معتبر بسپارید.

خدمات قالیشویی در منیریه

در محدوده منیریه نیز قالیشویی های متعددی در حال انجام فعالیت های خود می‌باشند، البته در هر محله و یا منطقه ای ممکن است مجموعه هایی وجود داشته باشند که فعالیت خود را به صورت غیر قانونی انجام می دهند و یا به اصطلاحی دیگر دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان نمی‌باشند، پس در اولین گام برای انتخاب یک مجموعه قالیشویی، باید دقت و توجه فراوانی نمایید تا یک مجموعه قالیشویی معتبر را انتخاب نمایید، تا علاوه بر اینکه خدمات  مربوط به فرش های شما را به بهترین نحو انجام دهند، آسیبی به فرش های شما که یک کالا گران بها به شمار می رود، وارد نشود. و خیالتان از بابت آنها راحت باشد، که در این زمینه نیز قالیشویی های باتجربه و قدیمی که دارای سوابق درخشان کاری در خصوص ارائه خدمات مربوط به فرش ها می‌باشند، به راحتی با کمی تحقیق قابل تشخیص خواهند بود.

خدمات قالیشویی در منیریه
این مجموعه قالیشویی قادر به انجام رفو و ترمیم فرش های شما به بهترین نحو خواهد بود ، زیرا این کار نیازمند متخصصانی می‌باشد که در این زمینه  از مهارت بسیاری برخوردار هستند و قالیشویی منیریه داری متخصصان حرفه ای در این زمینه می باشد .

ویژگی های قالیشویی در منیریه

از مهم ترین ویژگی هایی که قالیشویی منیریه از آن برخودار است این است که، دارای  یک مجموعه کامل و تکمیل می باشد،  و هر یک از افراد موجود در کادر مجموعه قالیشویی مسئولیت کارخود را بر عهده دارد و هریک کار خود را به بهترین نحو انجام خواهند داد، به این ترتیب علاوه بر اینکه در پایان کار رضایت کافی در برابر تمیزی فرش ها خواهید داشت. برخودار بودن از یک کادر کامل، که در گام اول، از یک تیم مخصوص پشتیبانی و ثبت سفارش برخودار باشند،به این صورت افرادی که قصد دارند فرش های خود را  به آن مجموعه بسپارند، می‌توانند از مشاوره رایگان تیم پاسخگویی آنها برخوردار شوند. سپس در صورت رضایت سفارش خود را ثبت نمایند.


در مرحله بعدی یک مجموعه قالیشویی معتبر باید دارای افرادی باشد که در زمان معلوم و مشخص و به طور دقیق به محل شما مراجعه نمایند و فرش ها را از شما تحویل گیرند.  سپس به شما یک ضمانت نامه تحویل دهند که در آن همه موارد مربوط به فرش ها و همچنین روز موعود برای تحویل فرش ها نیز در آن درج شده است، و در ادامه فرش ها را  به قالیشویی انتقال دهند.

حساسیت شستشوی انواع فرش دستبافت

در کارخانه های قالیشویی منیریه ، شستشو‌ی فرش ها متناسب با نوع فرش انجام می شود، به این صورت که قبل از آغاز شستشو وضعیت فرش شما بررسی می شود. سپس با استفاده تجهیزات تمام مکانیزه شستشو را انجام می‌دهند.

شستشوی انواع فرش ماشینی  و دستبافت
اما بسیاری از افراد که دارای فرش های دستباف و نفیس می‌باشند، بیم آن دارند که در خصوص سپردن فرش های ارزنده و گران قیمت خود که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مجموعه های قالیشویی منیریه ، شستشوی فرش های دستباف و نفیس با حساسیت بسیار‌بالایی انجام می شود و در برخی از موارد فرش های دستباف به صورت دستی شسته می‌شوند و از مواد شوینده ای استفاده می نمایند که هیچ‌گونه آسیبی به تاروپود فرش وارد نسازد.

ارائه خدمات رفوگری مبل 

یکی دیگر از مواردی که افراد در خصوص آن نگرانی هایی دارند، مربوط به مبل ها می‌باشد. برای بسیاری جای سوال است که چنانچه فرش های آنها دچار کثیفی، و یا مشکلات دیگر شد چاره ای که برای آنها موجود است چیست؟ در مجموعه قالیشویی منیریه خدماتی مربوط به مبل شویی، رفوگری مبل نیز انجام می گردد.

رفوگری مبل در قالیشویی منیریه
به این صورت که آنها افراد مخصوص خود که در تیم مبل شویی فعال هستند، را به محل شما می فرستند و شستشوی مبل های شما را در منزل انجام می دهند، و چنانچه آنها دچار مشکلات دیگری همچون پارگی و یا پوسیدگی باشد، آنها را ترمیم می نمایند.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور