پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی شهرک اکباتان

برای همه ما مهم است فرش زیر پاهایمان، مبل ها و نشیمن ها و حتی رختخواب و خیلی چیز های دیگر که با آنها تماس پوستی داریم و در طول شبانه روز در منزل خود روی آنها حرکت و زندگی میکنیم. تا حدودی از پس‌ شستشوی برخی وسایل در منزل خود می توانید بر بیایید. اما اجسام دیگری هستند که شستن آنها را باید به متخصص بسپارید. مانند شستشوی انواع فرش و مبلمان. امروزه ثابت شده است که شستشوی فرش ها در منزل نتیجه خوبی برای ما به ارمغان نمی آورد؛ چرا که معمولا بعد از شستشو در منزل، ملاحظه گر زرد شدن فرش و مشکلات دیگری می‌شویم. که نشان از آن دارد که یک جای کار می‌لنگد.

قالیشویی اکباتان

اما در کارخانه های قالیشویی با داشتن دانش به روز  و تجربه در این زمینه باعث جلوگیری از هرگونه اتفاقاتی می‌باشند.یکی از قالیشویی های معتبر که میتوانید تمام خدمات مربوط به انواع فرش و مبلمان خود را به آنها بسپارید.تا از پاکیزگی و درخشندگی آنها مانند روز اول لذت ببرید قالیشویی اکتابان می‌باشد.

شستشوی فرش ها در قالیشویی ارم
با توجه به تجربه و تخصص بالای قالیشویی ارم در گیشا و شست و شوی انواع فرش ها، میتوان با اطمینان خاطر نسبت به مواد مصرفی، ماشین  آلات به کار گرفته شده و متخصصینی که شست و شو فرش را بر عهده دارند، انواع فرش ها را تحویل مرکز قالیشویی ارم تهران داد و خیال خود را نسبت به ترفندهای شست و شو در مراحل مختلف و خشک کردن فرش در پایان فرآیند کاری راحت کرد.

شهرک اکباتان

یکی از محلات خوب شهر تهران، شهرک اکباتان می باشد که بیشتر منازل مسکونی در این محله به صورت آپارتمانی می باشد و اقسام امکانات زندگی در این محله فراهم می باشد، این محله جزو منطقه ۵ تهران می باشد و امکاناتی مانند مراکز خرید، بازارچه ها و بازارهای تجاری در این منطقه واقع شده است و ساختمان های آن به گونه‌ای ساخته شده است که ضد زلزله می باشد و ساکنین محله می توانند بدون دغدغه نیازمندی های خود را تهیه کنند.

شهرک اکباتان

شهرک اکباتان از سمت شمال به بزرگراه شهید فضل الله نوری، از غرب به نمایشگاه صنایع هوایی، از سمت جنوب جاده مخصوص کرج و از شرق به شهرک آپادانا محدود شده است.
از خیابان هایی که در این محله واقع شده است می توان خیابان کوی بیمه، بزرگراه شهید لشکری، بزرگراه شهید باکری، اتوبان تهران کرج را نام برد.

معرفی یک قالیشویی معتبر و مدرن

قالیشویی های معتبر از جمله قالیشویی هایی هستند که تمام نکات و مراحل اصولی جهت شست و شو را رعایت کنند و هم چنین از تکنیک های مدرن و امروزی برای انجام شست و شو به کار ببرند. چرا که فرش ها امروزه از هر نظر کاملا مدرن تر از گذشته می باشند و روش های قدیمی دیگر نمی تواند پاسخگوی مناسب باشد.

قالیشویی معتبر

به همین دلیل قالیشویی معتبر را از همه لحاظ باید سنجید که :

۱-  از دستگاه های مجهزی جهت شست و شو استفاده کنند.

۲-  مواد شوینده های کاملا مخصوصی را به کار ببرند.

خدمات قالیشویی اکباتان

۳-  مهارت کافی و آشنایی کامل را با تجهیزات و فرش ها و هر آن چه که مرتبط با این زمینه است را داشته باشند.

۴- سرعت عمل در کار هم می تواند از موارد مهم در این زمینه محسوب شود.

این موارد ساده باید در قالیشویی ها رعایت شود تا جز برترین ها و معتبر ها قرار بگیرد که قالیشویی شهرک اکباتان از جمله همین قالیشویی ها می باشد.

مراحل کار در کارخانه قالیشویی

برای شستشوی اصولی فرش لازم است مراحلی انجام شود تا کیفیت شستشو بالا باشد و هیچ گونه آسیبی به فرش وارد نشود. مراحل شستشوی فرش به ترتیب زیر می باشد.

۱- بررسی فرش

قبل از اقدام به شست و شوی فرش، باید فرش به صورت کامل بررسی شود تا در صورتی که آسیبی به الیاف فرش وارد شده است، قبل از شستشو این آسیب دیدگی ها ترمیم شود، تا میزان آسیب ها در فرآیند شستشو بیشتر نشود.
همچنین جنس الیاف بکار برده در فرش باید بررسی شود، زیرا هر نوع الیافی نیاز به شوینده مخصوص دارد و در صورتی که از مواد شوینده مناسب استفاده نشود، ممکن است به بافت فرش آسیب وارد شود و باعث تغییر رنگ در فرش شود.

۲- غبارگیری فرش

 قبل از شستشوی فرش باید هرگونه گرد و غبار از سطح فرش زدوده شود، زیرا باقی ماندن گرد و خاک در داخل فرش باعث می شود، شستشوی فرش زمان بر و سخت تر باشد. که امروزه بیشتر غبارگیری فرش توسط دستگاه های مخصوص خاک گیری انجام می شود.

۳- استفاده از مواد تثبیت کننده رنگ

چنانچه کارشناسان تشخیص دهند، شست و شوی فرش با مواد شوینده باعث تغییر رنگ در فرش می شود، قبل از شستشو، از مواد تثبیت کننده رنگ استفاده می شود و این کار باعث جلوگیری از قاطی شدن رنگ ها می شود.

۴- شستشوی فرش

در این مرحله فرش ها بر روی نوارهای تسمه مانند قرار گرفته و توسط برس های نرم که در داخل دستگاه های تعبیه شده است با استفاده از مواد شوینده مناسب شسته می شود و وارد مرحله آبکشی می شود. آبکشی آن به گونه ای می باشد که هیچ گونه مواد شوینده در لابلای الیاف فرش باقی نمی ماند و از نظر شرعی هیچ گونه مشکلی نداشته باشد.

۵- لکه زدایی فرش

گاهی لکه هایی بر سطح فرش وجود دارد که ممکن است در پایان شستشو، باز هم این لکه ها باقی مانده باشد و با روش های مخصوص و استفاده از مواد لکه زدا، این لکه ها را کاملا پاک می کنند.قالی شویی اکباتان۶- خشک کردن فرش ها

بعد از مراحل آبکشی فرش، نوبت به خشک کردن فرش ها می رسد که این خشک کردن با توجه به قالیشویی، به صورت سنتی و صنعتی انجام می شود که روش صنعتی گزینه مناسب تری می باشد، زیرا از جذب آلودگی ها بر سطح فرش جلوگیری می کند و هیچ‌گونه رطوبتی در بافت فرش باقی نمی ماند.
در روش صنعتی برای خشک کردن فرش ها از گرمخانه هایی استفاده می‌شود که در کوتاهترین زمان فرش ها خشک می شود.

۷- قرار دادن فرش در کاور مخصوص

بعد از اینکه که فرش به صورت کامل خشک شد، آنها را لول کرده و در کاور مخصوص قرار می دهند تا در زمان حمل و نقل، آلودگی ها جذب فرش  نشود.
گاهی فرش ها از ارزش بالایی برخوردار می باشند به همین دلیل مشتریان ترجیح می‌دهند از روش‌ دیگر شستشوی فرش که به اعلاشویی معروف می باشد استفاده کنند، که در این روش از مواد شوینده مخصوص که اکثراً به صورت مایع می باشد، برای شستشوی فرش استفاده می شود که این مواد شوینده دارای ترکیبات ملایم می باشد و هیچ گونه آسیبی به الیاف فرش وارد نمی‌کند.
همچنین در پایان کار از مواد سفید کننده استفاده می شود که باعث افزایش درخشندگی فرش می شود و در مرحله پایانی، فرش اتوکشی می‌شود که این کار باعث برگرداندن الیاف به حالت اولیه شده و تاثیر بسزایی در ظاهر فرش دارد.

 

شستشوی خاص انواع فرش 

فرش های ابریشمی از آن دسته فرش هایی هستند که بسیار حساس و تار و پودی نازک دارند و در صورت کثیف شدن این فرش ها، شست و شو باید بسیار با کیفیت انجام شود به طوری که در قالیشویی ها قسمتی با عنوان گل ابریشم شویی و ابریشم شویی وجود دارد. چرا که شست و شوی این جنس از فرش ها دقت و حوصله ی بالایی و البته دستگاه های مجهز و به روزی نیاز دارد و به همین جهت اصلا توصیه نمی شود که در منازل شسته شوند. چرا که منازل اصلا مجهز نیستند و حتی مواد شوینده ی مخصوص هم در منازل موجود نمی باشد و شست و شو تماما به صورت دستی می باشد.

شستشوی فرش ابریشمی

به همین جهت فرش های ابریشمی تنها باید در قالیشویی ها آن هم قالیشویی های معتبر انجام شود؛ که یکی از این قالیشویی های معتبر که در زمینه ی شست و شوی فرش های ابریشمی فعالیت می کند و دارای سابقه ی کاری درخشان می باشد، قالیشویی شهرک اکباتان و قالیشویی کوی بیمه می باشد. که این قالیشویی از کادری حرفه ای و متخصص در زمینه ی شست و شوی فرش و از همه مهم تر فرش های ابریشمی برخوردار است که در کیفیتی عالی و توسط دستگاه های کاملا مجهز کار شست و شو را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و این موضوع امروزه دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

قالیشویی شهرک اکباتان با رعایت اصول کلیدی و مهم جهت کار شست و شو توانسته جز برترین قالیشویی های سطح شهر قرار بگیرد و نظر مشتریان زیادی را با رضایت کامل به خود جلب کند. این قالیشویی از نظر ابزار کار و تجهیزات بسیار کامل و در سطح عالی می باشد و تمامی خدمات را علاوه بر ابریشم شویی در بالاترین کیفیت انجام داده و در کوتاه ترین زمان هم به مشتریان تحویل می دهد.

شستن تابلو فرش ها

یکی دیگر لوازم زینتی در منازل که امروزه بیش تر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است، تابلو فرش ها هستند. که این تابلو فرش ها همانند فرش ها بسیار متنوع و در طرح و رنگ و جنس های مختلفی تهیه و تولید می شوند. تابلو فرش ها از جنس های مختلف ماشینی و دستبافت و ابریشمی هستند که اکثرا دستبافت می باشند. چرا که اغلب تابلو فرش های دستبافت به عنوان هدیه و یا هر چیز دیگر در منازل وجود دارد و چون دست ساز است از ارزش بالایی هم برخوردار است و  به منزل نمای بسیار زیبا و چشمگیری را می بخشند. اما این موارد تنها در صورتی است که تمیز و بدون گرد و خاک باشند؛ چرا که تابلو فرش کثیف علاوه بر نداشتن زیبایی می تواند کمی آزار دهنده هم باشد. به همین دلیل شست و شوی آن ها هم همانند فرش ها بسیار مهم است و تنها در قالیشویی ها به بهترین شکل کار شست و شو انجام می شود.

شستشوی تابلو فرش

قالیشویی شهرک اکباتان، از ویژگی های مطلوبی برخوردار است. که تابلو فرش شویی هم یکی دیگر از این ویژگی ها محسوب می شود و همان طور که گفتیم هم تابلو فرش ها ممکن است از ارزش معنوی و یا حتی مالی بالایی هم برخوردار باشند به همین دلیل کار شست و شو باید در کیفیتی عالی انجام شود. که در قالیشویی شهرک اکباتان این کار توسط تجهیزات مدرن و تکنیک های جدید و البته نیروی انسانی مجرب انجام می شود و تابلو فرش ها در بالا ترین کیفیت و کاملا تمیز شسته و خشک می شوند و در کوتاه ترین زمان هم به مشتریان تحویل داده می شود. پس برای شست و شوی تابلو فرش ها بهتر است که از خدمات این قالیشویی های معتبر استفاده کنیم تا بدون ذره ای آسیب کار شست و شو به اتمام برسد.

لکه گیری

اگر فرش شما به لکه ای آلوده شود که نتوانید آن را از بین ببرید قبل از شروع شستشو فرش ابتدا اقدام به شناخت نوع لکه سپس با توجه به نوع فرش شما با مواد شوینده مربوط به لکه آن را از بین می‌برند و فرش شما مثل روز اول خواهد شد.

مواردی که گفته شد گوشه ای از خدماتی بود که در قالیشویی اکباتان با کیفیت بالا انجام میشود .میتوانید جهت هرگونه مشکلی با خیال راحت به آنها اعتماد کنید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

خدمات قالیشویی شهرک اکباتان

قالیشویی شهرک اکباتان همان طور که ذکر کردیم از ویژگی های مطلوبی برخوردار است و خدمات مهم و مفیدی را به مشتریان خود ارائه می دهد که این خدمات شامل :

۱- شست و شوی انواع فرش های قدیمی، جدید، مدرن در هر طرح و رنگ

۲- شست و شوی انواع فرش های ماشینی، دستبافت، ابریشمی که در زمینه ی ابریشمی و گل ابریشم شویی تخصص ویژه ای دارد.

۳- اعلا شویی در بالا ترین کیفیت

۴- انجام انواع خدمات مربوط به تعمیرات فرش که در زمینه ی رفوگری، مرمت، شیرازه دوری و … می باشد.

۵- انجام تمام خدمات شست و شوی و خدمات تعمیراتی در خصوص مبلمان به وسیله ی دستگاه های مخصوص و مجهزی که در این مجموعه به کار می رود.

تمام این موارد در قالیشویی شهرک اکباتان توسط افراد متبحر انجام می شود و در تمام ایام هفته هم آماده ی خدمات رسانی می باشند.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما