قالیشویی در شهرک اکباتان

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی اکباتان

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

برای همه ما مهم است فرش زیر پاهایمان، مبل ها و نشیمن ها و حتی رختخواب و خیلی چیز های دیگر که با آنها تماس پوستی داریم و در طول شبانه روز در منزل خود روی آنها حرکت و زندگی میکنیم. تا حدودی از پس‌ شستشوی برخی وسایل در منزل خود می توانید بر بیایید. اما اجسام دیگری هستند که شستن آنها را باید به متخصص بسپارید. مانند شستشوی انواع فرش و مبلمان. امروزه ثابت شده است که شستشوی فرش ها در منزل نتیجه خوبی برای ما به ارمغان نمی آورد؛ چرا که معمولا بعد از شستشو در منزل، ملاحظه گر زرد شدن فرش و مشکلات دیگری می‌شویم. که نشان از آن دارد که یک جای کار می‌لنگد.

قالیشویی اکباتان

اما در کارخانه های قالیشویی با داشتن دانش به روز  و تجربه در این زمینه باعث جلوگیری از هرگونه اتفاقاتی می‌باشند.یکی از قالیشویی های معتبر که میتوانید تمام خدمات مربوط به انواع فرش و مبلمان خود را به آنها بسپارید.تا از پاکیزگی و درخشندگی آنها مانند روز اول لذت ببرید قالیشویی اکتابان می‌باشد.

شهرک اکباتان

نام این شهرک از هگمتانه گرفته شده است. هگمتانه یا اکباتان نام قبلی شهر همدان بوده است که به معنای گردهمایی می‌باشد. شهرک اکباتان از بزرگترین شهرک های خاور میانه می‌باشد. که در ناحیه ۶ منطقه ۵ قرار دارد. از نظر جغرافیایی این شهرک این شهرک از شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی است .

معرفی یک قالیشویی معتبر و مدرن

قالیشویی های معتبر از جمله قالیشویی هایی هستند که تمام نکات و مراحل اصولی جهت شست و شو را رعایت کنند و هم چنین از تکنیک های مدرن و امروزی برای انجام شست و شو به کار ببرند. چرا که فرش ها امروزه از هر نظر کاملا مدرن تر از گذشته می باشند و روش های قدیمی دیگر نمی تواند پاسخگوی مناسب باشد.

قالیشویی معتبر

به همین دلیل قالیشویی معتبر را از همه لحاظ باید سنجید که :

۱-  از دستگاه های مجهزی جهت شست و شو استفاده کنند.

۲-  مواد شوینده های کاملا مخصوصی را به کار ببرند.

خدمات قالیشویی اکباتان

۳-  مهارت کافی و آشنایی کامل را با تجهیزات و فرش ها و هر آن چه که مرتبط با این زمینه است را داشته باشند.

۴- سرعت عمل در کار هم می تواند از موارد مهم در این زمینه محسوب شود.

این موارد ساده باید در قالیشویی ها رعایت شود تا جز برترین ها و معتبر ها قرار بگیرد که قالیشویی شهرک اکباتان از جمله همین قالیشویی ها می باشد.

مراحل کار در کارخانه قالیشویی

آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما اقدام به عمل گرفتن گرد و غبار از عمق الیاف فرش های شما میکنند.بعد از گرفتن گرد و غبار گیری آنها را خیس کرده و جهت رفع نجاسات آنها را با موازین اسلامی و شرعی آبکشی می‌کنند .سپس  مواد شوینده را متناسب با نوع فرش شما اضافه می‌کنند و شستشو را شروع می‌کنند .

قالی شویی اکباتان

بعد از شستشو آنها را آبکشی کرده و به گرمخانه ها می‌فرستند.در مرحله آخر فرش ها را کاور شده ارسال می‌کنند .

شستشوی خاص انواع فرش 

فرش های ابریشمی از آن دسته فرش هایی هستند که بسیار حساس و تار و پودی نازک دارند و در صورت کثیف شدن این فرش ها، شست و شو باید بسیار با کیفیت انجام شود به طوری که در قالیشویی ها قسمتی با عنوان گل ابریشم شویی و ابریشم شویی وجود دارد. چرا که شست و شوی این جنس از فرش ها دقت و حوصله ی بالایی و البته دستگاه های مجهز و به روزی نیاز دارد و به همین جهت اصلا توصیه نمی شود که در منازل شسته شوند. چرا که منازل اصلا مجهز نیستند و حتی مواد شوینده ی مخصوص هم در منازل موجود نمی باشد و شست و شو تماما به صورت دستی می باشد.

شستشوی فرش ابریشمی

به همین جهت فرش های ابریشمی تنها باید در قالیشویی ها آن هم قالیشویی های معتبر انجام شود؛ که یکی از این قالیشویی های معتبر که در زمینه ی شست و شوی فرش های ابریشمی فعالیت می کند و دارای سابقه ی کاری درخشان می باشد، قالیشویی شهرک اکباتان و قالیشویی کوی بیمه می باشد. که این قالیشویی از کادری حرفه ای و متخصص در زمینه ی شست و شوی فرش و از همه مهم تر فرش های ابریشمی برخوردار است که در کیفیتی عالی و توسط دستگاه های کاملا مجهز کار شست و شو را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و این موضوع امروزه دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

قالیشویی شهرک اکباتان با رعایت اصول کلیدی و مهم جهت کار شست و شو توانسته جز برترین قالیشویی های سطح شهر قرار بگیرد و نظر مشتریان زیادی را با رضایت کامل به خود جلب کند. این قالیشویی از نظر ابزار کار و تجهیزات بسیار کامل و در سطح عالی می باشد و تمامی خدمات را علاوه بر ابریشم شویی در بالاترین کیفیت انجام داده و در کوتاه ترین زمان هم به مشتریان تحویل می دهد.

شستن تابلو فرش ها

یکی دیگر لوازم زینتی در منازل که امروزه بیش تر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است، تابلو فرش ها هستند. که این تابلو فرش ها همانند فرش ها بسیار متنوع و در طرح و رنگ و جنس های مختلفی تهیه و تولید می شوند. تابلو فرش ها از جنس های مختلف ماشینی و دستبافت و ابریشمی هستند که اکثرا دستبافت می باشند. چرا که اغلب تابلو فرش های دستبافت به عنوان هدیه و یا هر چیز دیگر در منازل وجود دارد و چون دست ساز است از ارزش بالایی هم برخوردار است و  به منزل نمای بسیار زیبا و چشمگیری را می بخشند. اما این موارد تنها در صورتی است که تمیز و بدون گرد و خاک باشند؛ چرا که تابلو فرش کثیف علاوه بر نداشتن زیبایی می تواند کمی آزار دهنده هم باشد. به همین دلیل شست و شوی آن ها هم همانند فرش ها بسیار مهم است و تنها در قالیشویی ها به بهترین شکل کار شست و شو انجام می شود.

شستشوی تابلو فرش

قالیشویی شهرک اکباتان، از ویژگی های مطلوبی برخوردار است. که تابلو فرش شویی هم یکی دیگر از این ویژگی ها محسوب می شود و همان طور که گفتیم هم تابلو فرش ها ممکن است از ارزش معنوی و یا حتی مالی بالایی هم برخوردار باشند به همین دلیل کار شست و شو باید در کیفیتی عالی انجام شود. که در قالیشویی شهرک اکباتان این کار توسط تجهیزات مدرن و تکنیک های جدید و البته نیروی انسانی مجرب انجام می شود و تابلو فرش ها در بالا ترین کیفیت و کاملا تمیز شسته و خشک می شوند و در کوتاه ترین زمان هم به مشتریان تحویل داده می شود. پس برای شست و شوی تابلو فرش ها بهتر است که از خدمات این قالیشویی های معتبر استفاده کنیم تا بدون ذره ای آسیب کار شست و شو به اتمام برسد.

لکه گیری

اگر فرش شما به لکه ای آلوده شود که نتوانید آن را از بین ببرید قبل از شروع شستشو فرش ابتدا اقدام به شناخت نوع لکه سپس با توجه به نوع فرش شما با مواد شوینده مربوط به لکه آن را از بین می‌برند و فرش شما مثل روز اول خواهد شد.

مواردی که گفته شد گوشه ای از خدماتی بود که در قالیشویی اکباتان با کیفیت بالا انجام میشود .میتوانید جهت هرگونه مشکلی با خیال راحت به آنها اعتماد کنید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

خدمات قالیشویی شهرک اکباتان

قالیشویی شهرک اکباتان همان طور که ذکر کردیم از ویژگی های مطلوبی برخوردار است و خدمات مهم و مفیدی را به مشتریان خود ارائه می دهد که این خدمات شامل :

۱- شست و شوی انواع فرش های قدیمی، جدید، مدرن در هر طرح و رنگ

۲- شست و شوی انواع فرش های ماشینی، دستبافت، ابریشمی که در زمینه ی ابریشمی و گل ابریشم شویی تخصص ویژه ای دارد.

۳- اعلا شویی در بالا ترین کیفیت

۴- انجام انواع خدمات مربوط به تعمیرات فرش که در زمینه ی رفوگری، مرمت، شیرازه دوری و … می باشد.

۵- انجام تمام خدمات شست و شوی و خدمات تعمیراتی در خصوص مبلمان به وسیله ی دستگاه های مخصوص و مجهزی که در این مجموعه به کار می رود.

تمام این موارد در قالیشویی شهرک اکباتان توسط افراد متبحر انجام می شود و در تمام ایام هفته هم آماده ی خدمات رسانی می باشند.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور