قالیشویی در حصارک

قالیشویی در حصارک از دارندگان کارنامه ی کاری درخشان و ثبت سابقه ی چند ساله ی کاری خود می باشد، که این قالیشویی بسیار مطرح و معتبر و دارای دستگاه های مجهز و ماشین آلات مدرن است. در این قالیشویی فرش های مختلف از جمله دستبافت، ماشینی، ابریشمی و… را در بالا ترین کیفیت شست و شو داده و به مشتریان خود تحویل می دهد.

قالیشویی در حصارک
این قالیشویی از جمله  قالی شویی های مطرح می باشد. که در تمام زمینه های مربوط به فرش و حتی تمام زمینه هایی که مربوط به مبلمان است از  مهارت و تجربه کافی برخوردار می باشند. قالیشویی در حصارک، آماده ی خدمات رسانی در تمام ایام هفته می باشد و تمام خدمات مرتبط با فرش و مبلمان را در کیفیت عالی به مشتریان خود ارائه داده و در کوتاه ترین زمان به مشتریان خود تحویل می دهد و هم چنین این قالی شویی به اهالی منطقه ی خود و سایر منطقه های سطح شهر نیز اماده ی خدمات رسانی می باشد.

خدمات قالیشویی در حصارک

 قالی شویی حصارک از جمله قالی شویی های مطرح و قابل اعتماد در سطح شهر است. که در تمام زمینه های مرتبط با فرش خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند.

۱- انجام انواع خدمات مرتبط با شست و شو که شامل انواع فرش های دستبافت، ماشینی، ابریشمی، گلیم، گبه و … می شود.
۲- انجام انواع تعمیرات مرتبط با فرش از جمله رفو گری، مرمت، چرم دوزی و شیرازه دوزی به وسیله ابزار کار مجهز و البته نیروی انسانی متخصص.
۳- انجام خدمات اعلا شویی و گل ابریشم شویی در بالا ترین کیفیت.

خدمات قالیشویی در حصارک
۴- انجام انواع خدمات مرتبط با مبلمان که هم در زمینه ی شست و شو می باشد و هم در زمینه ی تعمیرات مبلمان می باشد.
۵- شست و شوی انواع فرش های عتیقه و کهنه و موزه ای بدون ذره ای آسیب.

تمام موارد ذکر شده به صورت کاملا تخصصی در قالی شویی حصارک انجام می شود و البته توسط کادری مجرب و متخصص و دستگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند و همین طور تمامی این خدمات را در کوتاه ترین زمان انجام و به مشتریان تحویل می دهد و هم چنین اماده ی خدمات رسانی به تمامی مناطق سطح شهر می باشد.

رفوگری مبل در قالیشویی حصارک

مبلمان همانند فرش ها از جمله لوازمی هستند که هم قابل دسترس می باشند و هم زینتی هستند و در دیزاین منازل و جلوه دادن به آن بسیار نقش مهمی دارند. اما در برخی مواقع مبل ها آلوده و یا حتی آسیب می بینند. که در این شرایط قالی شویی ها می توانند بهترین گزینه باشند. چرا که در برخی قالی شویی ها از جمله قالی شویی در حصارک هم شست و شوی مبل ها را انجام می دهند و هم انواع تعمیرات مرتبط با مبل ها را انجام می دهد. که البته تمامی این موارد را در بالا ترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند.

رفوگری مبل در قالیشویی حصارک

۱- تعویض پارچه های مبل که در انواع و طرح های مختلفی وجود دارد.

۲- رفو گری پارچه های مبل آسیب دیده که می تواند در خصوص سوختگی و پارگی مبل ها باشد.

۳- تعمیرات انواع قسمت های داخلی و سطحی مبلمان می باشد.

شست و شوی انواع تابلو فرش

تابلو فرش ها هم همانند فرش ها اما با درصدی بیشتری از دیگر لوازم زینتی هستند. که در اکثر منازل در طرح و ابعاد متفاوت دیده می شود و هم چنین در اکثر دیزاین هایی که انجام می شود، از تابلو فرش ها استفاده می شود؛ چرا که تابلو فرش ها از آن جایی که جنبه ی تزیینی دارند می توانند نمای بسیار زیبا و چشمگیری را به منازل ببخشند و هم چنین در ابعاد و طرح های مختلفی هستند که به هر دیزاین و نقشه ای هم سازگاری داشته و هماهنگ می شود و بسیار هم متنوع هستند.

شست و شوی انواع تابلو فرش
از این رو تمیز بودن آن ها بسیار مهم است. چرا که جز لوازم تزئینی هستند در صورت کثیف بودن دیگر هیچ نمایی نخواهند داشت و هم چنین با توجه به وجود گرد و غبار، الودگی که از درب و پنجره وارد می شود، بهتر است که همانند فرش ها هرزگاهی شسته شوند و همیشه برای شست و شوی تابلو فرش ها توصیه می شود که از قالی شویی ها استفاده شود. چرا که با توجه به حساس بودن فرش های داخل تابلو فرش ها که ممکن است فرش ها از جنس دستبافت باشند و یا حتی عتیقه ای و کهنه باشند به همین دلیل هر کسی قادر به شست و شوی آن نمی باشد و قالی شویی می تواند بهترین گزینه باشد که قالی شویی در حصارک نیز از جمله قالی شویی هایی است که شست و شوی تابلو فرش ها از خدمات و حتی امتیازات آن ها محسوب می شود.

مراحل شست و شوی فرش در قالیشویی های حصارک

برای شست و شوی فرش ها در قالی شویی حصارک، در ابتدا فرش ها به طور کاملا تمیز و هر گونه اجسام خارجی و زباله را خارج می کنند و سپس کار شست و شو را انجام می دهند. که مطابق جنس فرش مواد شوینده های مخصوص را به کار می برند و هم چنین پس از اتمام شست و نیز توسط دستگاه و روش های مخصوصی فرش ها را خشک می کنند و سپس رول شده به مشتریان تحویل می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور