پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در جلفا 

یکی از قالی شویی های مطرح سطح شهر قالی شویی جلفا می باشد. با وجود قالی شویی های بسیار در سطح شهر و ایجاد سردرگمی که کدام می تواند بهتر باشد؛ اما با کمی تحقیق می توان پیدا کرد که کدام قالی شویی می تواند نتیجه ی مطلوب و دلخواه را ایجاد کند. که یکی از این قالی شویی ها که می تواند این نتیجه را ایجاد کند و در بالا ترین کیفیت شست وشو تحویل مشتریان بدهد قالی شویی در جلفا می باشد.

قالیشویی در جلفا
هم چنین یکی از این قالی شویی ها که دارای کادری متبحر می باشد، قالی شویی در جلفا است که این قالی شویی با به کارگیری روش های مدرن و تکنیک های امروزی کار شست و شو را توسط دستگاه های مجهز خود در بالا ترین کیفیت انجام می دهد و فرش ها بدون ذره ای آسیب در هر جنس و طرحی که باشند، شسته و خشک می شوند و در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان می رسد.

خدمات قالی شویی در جلفا

قالی شویی در جلفا، در زمینه های مختلفی که مرتبط به فرش می باشد، خدمات مختلفی را ارائه می دهد و هم چنین این قالی شویی در زمینه مبل و مبل شویی هم فعالیت می کند، که جز خدمات قالی شویی در جلفا محسوب می شود. از جمله خدماتی که در این قالی شویی انجام می شود، شست و شوی انواع فرش های مختلف است. که این کار را توسط دستگاه های مجهز و مواد شوینده های مخصوص و از همه مهم تر توسط کادر مجرب انجام می دهد.  تا فرش ها بدون ذره ای رنگ دهی و در بالا ترین کیفیت شسته و خشک شوند. مورد بعدی که جز خدمات قالی شویی محسوب می شود، در ارتباط با تعمیرات و نوسازی فرش ها می باشد که این تعمیرات شامل رفوگری فرش و چله دوزی، چرم دوری و مرمت فرش و… می باشد.

خدمات قالی شویی در جلفا
خدمات دیگری که در این قالی شویی ارائه می شود،  در ارتباط با شست و شوی مبل که همان به اصطلاح مبل شویی است، می باشد و البته همانند فرش انواع تعمیرات در خصوص مبل ها را نیز انجام می دهند. در این موارد هم از دستگاه های کاملا مخصوص و افرادی متخصص به کار رفته است تا در کیفیت مرغوب به دست مشتریان برسد. با توجه به این موارد ذکر شده و خدمات قالی شویی در جلفا، این قالی شویی جز برترین ها محسوب می شود و در سطح شهر و محدوده ی خود از جمله قالی شویی های مطرح و بنام می باشد.

 ارائه خدمات تخصصی موکت شویی

موکت شویی یکی دیگر از خدمات قالی شویی در جلفا می باشد. که این قالی شویی علاوه بر شست و شوی فرش ها در کیفیتی عالی، موکت ها را هم همانند فرش ها در بالاترین کیفیت شست و شو می دهد.

خدمات تخصصی موکت شویی در جلفا
مواد شوینده های مخصوصی جهت این کار استفاده می شود و برای هر موکتی هم قابل استفاده هستند. انواع مختلف موکت ها با هر رنگ و متراژی در این قالی شویی به بهترین نحوه شسته و خشک می شود و موکت ها هم نسبت به فرش ها کمی سخت تر هستند و دیرتر آسیب می بینند به همین دلیل شست و شوی آن ها نیز راحت تر است. در این قسمت هم پرسنل مجرب مشغول به فعالیت هستند و موکت ها در بهترین مواد شوینده و دستگاه ها شسته و خشک می شوند. پس جهت شت و شوی موکت ها به خصوص اهالی منطقه به راحتی می توانند موکت های خود را به این قالی شویی بسپارند.

انواع شست و شوی فرش ماشینی و دستبافت

فرش های ماشینی و فرش های دستبافت دو نوع فرش جدا با جنس هایی کاملا جدا و متفاوت می باشند و نحوه ی شست و شوی هر کدام هم به تبع باید جداگانه و مختلف باشد. فرش های دستبافت نسبت به فرش های ماشینی کمی حساس تر و بافتی نرم تر دارند. به همین دلیل دقت بیش تری در هنگام شست و شو نیاز دارند و البته مواد شوینده ی مخصوص. شست و شوی فرش ها امروزه پیشرفته تر از گذشته و کیفیتی بالاتر انجام می شود چرا که دستگاه های مدرن و به روزی در این صنف مورد استفاده قرار می گیرد و کار را با کیفیتی بالاتر انجام و به مشتریان تحویل می دهند.

شست و شوی انواع فرش ماشینی و دستبافت
قالی شویی در جلفا هم از جمله همین قالی شویی ها می باشد که با دارا بودن تجهیزاتی مدرن انواع فرش های دستبافت و ماشینی را در کیفیتی مرغوب شست و شو می دهند و در این زمینه جهت تشخیص نوع و جنس فرش و مواد شوینده ی مخصوص آن از افرادی با تجربه و سابقه ی کاری بالا استفاده می شود .

ویژگی های قالیشویی در جلفا

در قالی شویی جلفا  از جمله این ویژگی ها علاوه بر شست و شوی با کیفیت فرش ها و سایر خدماتی که ارائه می دهد، در زمینه دستگاه های مجهز این قالی شویی است که این دستگاه ها با بهره گیری از آب کم تر و جلوگیری از اتلاف انرژی توانسته در میزان مصرفی آب و انرژی صرفه جویی کند و هم چنین در هزینه های مصرفی هم تا حد زیادی صرفه جویی می شود تا با قیمتی پایین تر خدمات شست و شوی را به مشتریان خود ارائه دهد.

ویژگی های قالیشویی در جلفا
این قالی شویی و قالیشویی تهران نو نیز، از جمله قالی شویی های بنام در محدوده ی خود می باشد. که در زمینه های مختلف شست و شوی فرش و مبلمان از ویژگی های مطلوبی برخوردار می باشد. که مسلم است که ویژگی های مطلوب در قالی شویی نیازمند افراد متبحر و با تجربه می باشد.که در این قالی شویی فعالیت می کنند و تمام کار ها را در کیفیتی عالی به انجام می رسانند.

نظرات شما

۴.۴/۵

4 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی در جلفا »

  1. مرضیه طهماسبی

    سلام بهترین قالی شویی و موکت شویی هستند کارشون رو تایید میکنم و از شستشو موکت ها راضی بودم.

  2. سارا معموری

    از تیم خوبتون ممنونم بسیار عالی هستین و هر سری با خیال راحت بهتون فرش میسپارم

  3. سلام وقتتون بخیر این قالیشویی بسیار تمیز میشوید و کارش بسیار خوب است

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما