پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی جمشیدیه

قالیشویی جمشیدیه، قالیشویی است که با نیرو های فعال و با تجربه چندین سال است که مشغول به کار می باشد.
تمامی کارکنان قالیشویی جمشیدیه کار بلد و با سابقه می باشند و برای انجام هر گونه خدمت تخصص لازم را دارا می باشند.
کارکنان قالیشویی جمشیدیه زیر نظر متخصص این حرفه آموزش دیده اند تا در کار خود مهارت لازم را داشته باشند.
قالیشویی جمشیدیه همانند قالیشویی در سعادت آباد خدمات مختلفی را برای رفاه حال مشتریان به آن ها ارائه می دهد. به طور مثال شستشوی انواع فرش ها، تابلو ها، پرده ها، مبل ها و موکت ها و… بر عهده می گیرند. شستشو تمامی خدماتی که ذکر شده است در قالیشویی جمشیدیه با دستگاه های پیشرفته و مکانیزه انجام می شود.
نوع دستگاه ها بر نحوه شستشو تاثیر به سزایی دارد. اگر دستگاه قدیمی و معیوب باشد و با آن اقدام به شستشو فرش و مبل و… شود باعث آسیب دیدن آن ها می شود. به طور مثال اگر دستگاه شستشو مبل، قدیمی و خراب باشد اگر با آن اقدام به شستشو مبل شود باعث آسیب دیدن پارچه مبل می شود و سطح مبل نخ کش، رنگ پریده و… می شود. اگر قالیشویی ای برای شستشو فرش ها، مبل ها و‌… خود انتخاب کرده اید حتما از نوع دستگاه ها و پیشرفته بودن آن ها مطلع شوید تا فرش های شما به بهترین شکل ممکن شسته و به شما تحویل داده شود.

قالیشویی جمشیدیه
در قالیشویی جمشیدیه برای شستشو فرش ها از مواد شوینده ی با کیفیت و مرغوبی استفاده می کنند. نوع مواد شوینده بر تمیز شدن کامل فرش تاثیر زیادی دارد.
فرش ها از لحاظ جنس و کیفیت انواع مختلفی دارند و نمی توان همه آن ها را با یک نوع مواد شوینده مورد استفاده قرار داد.
مواد شوینده انواع مختلفی دارند و برخی از آن ها دارای آنزیم هستند. آنزیم ها سبب می شوند که گرد و خاک ها و لکه هایی که به مدت طولانی بر داخل تار و پود های فرش قرار دارند به راحتی از بین بروند و سطح فرش کاملا تمیز و براق دیده شود.
اگر رنگ پس زمینه فرش رنگ روشن باشد، فرش را یک بار با مواد شوینده آنزیم دار مورد شستشو قرار می دهند تا فرش کاملا سفید و تمیز شود.
همچنین یکی از مواد شوینده ای که در اغلب قالیشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد، شوینده های نرم کننده می باشد. از این شوینده معمولا پس از این که مراحل شستشو تمام شود استفاده می شود تا سطح فرش نرم و لطیف شود و از زبر شدن سطح فرش جلوگیری می شود همچنین از ایجاد بوی بد و نا مطبوع خودداری می کند. مواد شوینده نرم کننده در رایحه های مختلفی وجود دارند.

خدمات تخصصی قالیشویی جمشیدیه

قالیشویی جمشیدیه خدمات خود را به صورت تخصصی به افراد جامعه ارائه می دهد به دلیل این که برای شما ارزش قائل هستند. خدماتی که قالیشویی جمشیدیه به صورت تخصصی ارائه داده است شامل موارد زیر می باشد.

  •  رفو و ترمیم فرش

گاهی اوقات ممکن است فرش شما بر اثر افتادن ذغال یا قرار دادن اجسام داغ باعث سوختگی شود یا در اثر جا به جایی فرشتان دچار پارگی شود. رفع سوختگی و پارگی فرش ها با رفو و ترمیم امکان پذیر است.
رفو و ترمیم فرش ها شغلی است که به تخصص و تجربه نیاز دارد و کار هر کسی نیست. رفو و ترمیم فرش ها در قالیشویی جمشیدیه زیر نظر افراد متخصص انجام می شود‌.

برای رفو و ترمیم فرش نکات خاصی رعایت می شود به طور مثال:

۱- ترمیم و رفو فرش های دستبافت و ماشینی با یک دیگر متفاوت است، ابتدا به جنس و نوع فرش توجه می شود.

۲- تار و پود هایی که برای بافت فرش ها استفاده می شود مختلف است، پس از توجه به نوع فرش به جنس تار و پود ها توجه می شود تا برای ترمیم فرش ها از همان جنس و نوع و رنگ تار و پود برای ترمیم فرش ها استفاده شود.

  •  موکت شویی

موکت ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها به روش های مخصوص به خود شسته می شوند به دلیل این که هر کدام از موکت ها نوع بافت آن ها با یک دیگر متفاوت است و گره های هر کدام از آن ها در پشت موکت به صورت خاصی انجام می شود.
بنابرین شستشو موکت ها در قالیشویی جمشیدیه به صورت تخصصی انجام می شود تا گره های موکت ها تغییر نکنند و آسیب نبینند. همچنین برخی از موکت ها طرح دار هستند و طرح های آن بر جسته هستند.
موکت هایی که طرحدار هستند نوع شستشو آن ها باید به گونه انجام شود تا طرح آن ها دچار آسیبی نشود.

  •  شستشوی انواع تابلو فرش های دستبافت

تابلو فرش های دستبافت جزء تابلو فرش های ارزشمند و نفیس می باشند و برای حفظ و نگهداری آن ها باید تلاش زیادی انجام شود.
یکی از کار هایی که می توانید برای حفظ تابلو فرش خود انجام دهید این است که هر یک سال یک بار اقدام به شستشو تابلو فرش های خود کنید و چه بهتر که تابلو ها توسط افراد متخصص و حرفه ای شسته شود.
تابلو فرش های دستبافت بر عکس تابلو فرش های ماشینی بسیار حساس هستند و اگر به طور اصولی شسته نشوند به راحتی دچار تغییر رنگ و رنگ دادگی می شود و کیفیت و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد.
قالیشویی جمشیدیه تابلو فرش های دستبافت را به صورت تخصصی و حرفه ای مورد شستشو قرار می دهد و برای شستن آن ها از مواد شوینده مخصوص یا دست ساز استفاده می کنند تا تابلو فرش پس از شستشو کاملا براق و زیبا دیده شوند.

خدمات تخصصی قالیشویی جمشیدیه

  • شستشو انواع پرده ها

پرده ها با پارچه های مختلفی تولید می شوند و پرده هایی که جنس ضخیم تری دارند مانند مخمل شستشو آن ها سخت تر انجام می شود و خودتان نمی توانید به راحتی در منزل انجام دهید.
همچنین شستشو پرده های  کرکره ای، زبرا و…، پرده های مدارس، تالار ها، بیمارستان ها و…  در قالیشویی جمشیدیه به صورت تخصصی و در کمترین زمان انجام می شود.
شستشو پرده ها با شوینده های مخصوصی انجام می شود تا پرده پس از شستشو کاملا نرم و لطیف شود و حالت ایستایی خود را حفظ کند. بنابرین می توانید شستشو پرده های خود را یه قالیشویی جمشیدیه بسپارید.

روش شست و شوی فرش دستباف

فرش های دستبافت فرش های بسیار زیبا و چشم نوازی هستند و حفظ زیبایی آن ها بسیار مهم است. اگر تصمیم به شستشو فرش های دستبافت خود گرفته اید حتما یک قالیشویی خوب و معتبر مانند قالیشویی جمشیدیه را انتخاب کنید. روش شستشوی فرش دستباف در قالیشویی به صورت زیر می باشد.

۱- ابتدا فرش شما توسط متخصصین ارزیابی و بررسی می شود تا قسمت های آسیب دیده فرش مشخص شود و اگر نیازی به رفو و ترمیم داشت ابتدا فرش ترمیم شود تا برای شستشو آماده شود.

۲- پس از بررسی فرش، اقدام به زدودن گرد و خاک ها می کنند تا گرد و خاک هایی که طی زمان در عمق فرش قرار گرفته اند از بین بروند. معمولا در این مرحله فرش را با مکش بالا و استاندارد جارو برقی می کشند.

۳- پس از جارو برقی کشیدن، اقدام به تست رنگ می شود. تست رنگ به این دلیل انجام می شود تا اگر فرش دچار رنگ دادگی می شود ابتدا اقدام به تثبیت رنگ آن شود و سپس فرش برای شستشو آماده شود.
تست رنگ در قالیشویی به صورت تخصصی و حرفه ای در قالیشویی جمشیدیه انجام می شود.

روش شست و شوی فرش دستباف

۴- پس از تست رنگ، مواد شوینده مناسب برای شستشو فرش انتخاب می شود. شستشوی فرش های دستبافت با شوینده های مناسب فرش انجام می شود تا به تار و پود فرش آسیبی وارد نشود.

۵- شستشو فرش با دستگاه های ویژه انجام می شود و دستگاه ها هیچ آسیبی به بافت و سطح فرش وارد نمی کنند.

۶- پس اتمام شستشو فرش، فرش آبگیری و آبکشی می شود و بعد از آن فرش را دورن دستگاه بخار یا خشک کن قرار می دهند تا فرش دستباف به طور کامل خشک شود.
اگر فرش دستباف به طور کامل خشک نشود فرش دچار بوی نم می شود و عمق فرش دچار پوسیدگی می شود و پوسیدگی آن به تمام سطح فرش منتقل می شود.
زمانی که فرش دستباف دچار پوسیدگی شود دیگر ارزش سابق خود را ندارد و جزء فرش های آسیب دیده قرار می گیرد.
بنابرین برای شستشو فرش های دستبافت یک مرکز قالیشویی معتبری را انتخاب کنید تا فرش شما مانند روز اول ارزشمند باقی بمانند.

تماس با ما