پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور

قالیشویی تجریش

به گفتهِ قالیشویی تجریش تهران قالی شویی مادر  تفاوتی ندارد که در کدام منطقه از پایتخت می خواهید سفارش خود را به ثبت برسانید ، کادر مجرب قالیشویی مادر در منطقه تجریش تهران فورا به حضور شما جهت خدمت رسانی میرسند. حتی می توانید خدمات پاکسازی مبلمان خود را نیز در محل زندگی یا کار خود انجام داده و خیلی زود از آن ها استفاده کنید.

قالیشویی تجریش

انجام خدمات رفوگری و ترمیم فرش های آسیب دیده شما نیز توسط تیم قالیشویی مادر در تهران و قالیشویی در میرداماد انجام می شود. اگر نگران شستشوی فرش ابریشم خود هستید می توانید با یک بار امتحان خدمات آن ها، تاثیر و تغییرات قبل و بعد از شستشو را به خوبی مشاهده فرمائید.
قالیشویی تجریش یکی از بهترین قالیشویی ها و حرفه ای ترین ها می باشد که تمامی خدمات خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و برای شسشتو از دستگاه های مکانیزه استفاده می کنند.
استفاده از دستگاه های مکانیزه هیچ آسیبی به فرش وارد نمی کند و مزایای مختلفی دارد.

۱- یکی از مزایای شسشتو فرش ها با دستگاه این است که دستگاه هیچ آسیبی به سطح و بافت فرش وارد نمی کند و باعث از دست رفتن مقاومت و استحکام فرش نمی شود.

۲- شسشتو فرش با دستگاه آسیبی به طرح های برجسته فرش وارد نمی کند و طرح برجسته ی فرش پس از شستشو حالت خود را مانند روز اول حفظ می کند.

۳- فرش ها زمانی که با دستگاه مورد شستشو قرار می گیرند هیچ فشاری به آن ها وارد نمی شود. در واقع دستگاه ها فرش را با فشار مناسب و استاندارد مورد شستشو قرار می دهد و آسیبی به ایستادگی تار و پود ها وارد نمی شود.

۴- شسشتو فرش ها با دستگاه سبب می شود فرش به طور کامل تمیز شود و هیچ اثری از آلودگی و لکه ها باقی نماند.

قالیشویی تجریش برای شستشو فرش ها از متخصصین استفاده می کنند. متخصصین قبل از شروع شستشو فرش، ابتدا فرش را بررسی می کنند تا اگر فرش آسیب های جزئی دیده باشد اقدام به رفو و ترمیم آن شود.
رفو و ترمیم فرش ها در قالیشویی به صورت حرفه ای انجام می شود تا فرش مانند روز اول خود شود.
در این قالیشویی برای شستشو فرش ها از شوینده های مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند به دلیل این که نوع مواد شوینده بر نحوه شستشو و درجه ی تمیزی فرش تاثیر بسیار زیادی دارد به‌ همین دلیل در قالیشویی تجریش برای شستشو فرش ها از شوینده های مخصوص فرش استفاده می کنند.

قالیشویی نزدیک تجریش

با سابقه ترین شرکت در این نواحی را میتوان ، قالیشویی مادر می باشد و اهالی محترم محله و منطقه تجریش می توانند از خدمات قالیشویی مادر استفاده کنند .

قالیشویی نزدیک تجریش

البته قالیشویی های دیگری نیز در این منطقه هستند.

قالیشویی تجریش خدمات مختلفی را برای مجموعه ی خود در نظر گرفته است.

۱- یکی از خدماتی که قالیشویی ارائه داده است، شستشوی انواع مبل ها می باشد. شستشوی انواع مبل های سلطنتی، چستر، تخت خواب شو، حصیری، راحتی، چرمی و… در قالیشویی با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود و مبل ها در حین شستشو هیچ آسیبی به بدنه و پارچه ی آن وارد نمی شود و مبل پس از شستشو کاملا تمیز و براق می شود.

۲- شستشو انواع تابلو فرش ها

تابلو فرش ها در انواع ابعاد های مختلفی وجود دارند و جنس آن ها دستبافت یا ماشینی است. شستشو انواع تابلو فرش ها در قالیشویی تجریش به بهترین روش انجام می شود و تابلو ها پس از شستشو هیچ گونه آسیبی به طرح و بافت فرش وارد نمی شود و مانند روز اول نمای زیبای خود را دارد. شستشوی تابلو فرش های دستبافت در قالیشویی به شیوه های نوین انجام می شود تا ارزشمندی تابلو فرش های دستبافت حفظ شود.

۳- لکه برداری انواع فرش

ایجاد لکه ها بر روی انواع فرش ها همیشه اتفاق می افتد ولی برخی از فرش های ارزشمند مانند فرش های دستبافت، ابریشمی و عتیقه و… برای پاک کردن لکه هایشان نیاز به تخصص و آگاهی بیشتری دارند و نمی توان بدون آگاهی اقدام به از بین بردن لکه هایشان کرد بنابراین در قالیشویی تجریش برای از بین بردن لکه های انواع فرش ها از روش های خاصی استفاده می کنند و سطح فرش پس از لکه برداری هیچ آسیبی نمی بیند و نرمی و لطافت خود را حفظ می کند.

۴- موکت شویی

موکت شویی یکی از خدمات قالیشویی می باشد. شستشوی انواع موکت ها در قالیشویی تجریش با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشوی موکت انجام می شود و موکت ها پس از شستشو هیچ آسیبی نمی بینند و بافت و گره های پشت موکت مانند روز اول محکم سر جایشان قرار دارد. شستشوی موکت های پشمی و طرح برجسته در قالیشویی به صورتی انجام می شود که پس از شستشو دچار تغییر حالت نشود و نرمی خود را حفظ کند.

۵- رفع شکستگی فرش

گاهی اوقات ممکن است برایتان پیش آمده باشد که در حین جا به جایی یا لول کردن فرش، فرشتان دچار شکستگی شود و حالت خود را از دست دهد. رفع شکستگی انواع فرش ها در قالیشویی تجریش توسط افراد ماهر انجام می شود و فرش به حالت اولیه خود باز می‌ گردد.

قالیشویی مادر 

این مجموعه در شمال شهر مناطق تجریش دزارشیب و نیاوران و شریعتی و میدان قدس و …… به صورت بسیار حرفه ای فعالیت دارد.

شستن فرش امام زاده صالح

و دایمی از این مناطق به کارخانه سرویس دارد. به همین دلیل در سریع ترین زمان ممکن به این مناطق خواهد رسید پس اولویت اول سفارش شما باشد .شرکت مادر تمامی مناطق شریعتی تا پل رومی را به خوبی تحت پوشش خود دارد. و ساعات مناسب برای جمع اوری فرش در نظر میگیرد. مثلا در کوچه ی رفعت شریعتی که بسیار شلوغ است بهتر است ساعات مناسبی فرش جمع آوری شود .حتی این شرکت  فرش های امام زاده صالح را چندین سال است که میشوید و در این منطقه دارای اعتبار بالایی است.اصولا این شرکت در این مناطق که مربوط به منطقه ی ۱ می باشد همیشه پروژه های شستشوی مبل را دارا می باشد .

نظرات شما

۴.۴/۵

21 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی تجریش»

  1. این قالیشویی یکی از باتجربه ترین قالیشویی های توی تهرانه توصیه میکنم امتحان کنید و فرش هاتونو به دست این تیم بسپارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما شماره خود را ثبت کنید