قالیشویی انقلاب

 1. قالیشویی انقلاب
  1. قالیشویی انقلاب اعتقاد دارد فرش یک کالای ارزشمند است همانند قلب خانه.این قالیشویی با حساسیت و دقت بالا خدماتی تضمینی به شما ارائه میدهد.فرش جز آثار هنری است که باید در حفظ و مراقبت آن کوشا باشید.در نتیجه باید به دست های مطمئنی امانتش کنیم.قالیشویی حرفه ای انقلاب تضمین میکند فرش ها و قالی های شما بدون آسیبی و مشکلی با کاور و بسته بندی مناسب تحویلتان خواهد شد.فرش های اعلا و ابریشم و دستبافت خود را به ما بسپارید ما با دقت تمام برای شما اعلا شویی انجام خواهیم داد.
  2. گلیم ها اثر هنری زیبایی هستند .گلیم های امروزی به صورت ماشینی با الیاف مصنوعی هستند.ولی هنوز در خانه ها گلیم های عشایری با الیاف طبیعی هست.مسئله مهم گلیم شویی است با اطمینان از شما میخوایم با خیالی آسوده گلیم های خود را به امانت دهید .شست وشوی گلیم های دستبافت در منزل احتمال دارد سبب قاطی شدن رنگ ها شود و زیبایی گلیم را خدشه دار کند پس چه بهتر که این شست و شو را به ما بسپارید‌.قالیشویی انقلاب زیر نظر اتحادیه با منصفانه ترین قیمت با کیفیت ترین خدمات شست و شو را به شما ارائه می دهد.
  3. خدمات قالیشویی انقلاب
   1. شست و شوی فرش های ماشینی و فانتزی
   2. شست وشوی گلیم های عشایری و دستبافت
   3. شست و شوی گلیم های ماشینی
   4. شست و شوی فرش ترک
   5. شست و شوی فرش چله ابریشم و ابریشم
   6. شست و شوی فرش دستبافت و اعلا
   7. شست و شوی مبلمان منزل
   8. شست و شوی انواع موکت ها
   9. همگی را از قالیشویی انقلاب بخواهید.ما در دوران بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فرش های شما را کاملا تمیز و ضدعفونی شده تحویلتان خواهیم داد.اینکه در خانه خودتان بخواهید دست به شست و شو بزنید.خیلی کار سختی است که جز اتلاف وقت و انرژی و دردسر چیزی نخواهد داشت.موادهای شوینده قالی بسته به نوع فرش و کیفیت خدمات قالیشویی متفاوت است.مانند سدیم، کلر، آب ژاول، پودر رختشویی و شامپو فرش.
   10. انتخاب نوع مواد شوینده نقش بسزایی در میزان چربی زدایی و درخشندگی فرش دارد. قالیشویی ها در راستای اهدافی چون سفید کردن ریشه های فرش، رنگبری فرش، از بین بردن لکه فرش و کلرینه کردن فرش در انتخاب نوع مواد شیمیایی تصمیم می گیرند.سود سوز آور نیز روی الیافی مانند پنبه، پشم و ابریشم بسیار کارآمد است.برای بازگردانی سفیدی ریشه های فرش نیز معمولاً هیپوکلریت سدیم به کار گرفته می شود.
   11. خواباندن قالی ها در کلسیم هیپوکلریت نیز اقدامی جهت جلای بیشتر آن به حساب می‌آید.استفاده از آب ژاول (مایع سفید کننده) تنها گزینه جهت سفید کردن ریشه های فرش و مانع شدن از زردی آن ها می باشدشامپو تگزافون آلمان معروف ترین و بهترین انتخاب مواد شوینده قالی است.که البته تنها توسط قالیشویی های مکانیزه به کار گرفته می شود.
   12. این شامپو فرش ها با کیفیت برای هر نوع سطوح و هر نوع قالی به طور منحصر به فردی تهیه و تولید می شوند و انواع مختلفی دارند.خشک کردن موکت ها و فرش های شسته شده خودش یک مسئله بزرگ است.وقتی فرش ها به خوبی خشک نشوند دچار پوسیدگی خواهند شد.
   13. ما با بهترین و مناسب ترین شوینده ها فرش های شما را بدون هیچ گونه لکه و کثیفی تحویلتان خواهیم داد.کارشناسان و تیم حرفه ای ما با تعیین و تشخیص نوع فرش و الیاف آن نوع شست و شوی آن را تععین میکنند.
   14. تمام شستشو های قالیشویی انقلاب به شیوه اسلامی بوده و تمامی فرش ها آبکشی و کر اسلامی داده می شوند با ما آسوده خاطر باشید.ما پس از شست و شوی مناسب فرش شما با دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک آن را به طور کامل آبگیری و بعد از خشک شدن به شکل کامل آن را لول شده در کاور کف منزل شما قرار میدهیم.
   15. غبارگیری روشی است که قدیمی ها به خوبی به علت محیط خانه ها استفاده میکردند.اما ما امروز نمیتوانیم گلیم ها قالی ها و فرش های خود را غبار گیری کنیمغبار گیری را به مجموعه ما بسپارید .تابلو فرش ها بعد از مدتی احتیاج به تمیزی و شست و شو دارند این کاری نیست که شما در خانه از پسش بربیایید تابلوهای فرش بزرگ و کوچک قدیمی و جدید خود را به ما امانت دهید .
قالیشویی انقلاب اعتقاد دارد فرش یک کالای ارزشمند است همانند قلب خانه.این قالیشویی با حساسیت و دقت بالا خدماتی تضمینی به شما ارائه میدهد.فرش جز آثار هنری است که باید در حفظ و مراقبت آن کوشا باشید.در نتیجه باید به دست های مطمئنی امانتش کنیم.قالیشویی حرفه ای انقلاب تضمین میکند فرش ها و قالی های شما بدون آسیبی و مشکلی با کاور و بسته بندی مناسب تحویلتان خواهد شد.فرش های اعلا و ابریشم و دستبافت خود را به ما بسپارید ما با دقت تمام برای شما اعلا شویی انجام خواهیم داد.
گلیم ها اثر هنری زیبایی هستند .گلیم های امروزی به صورت ماشینی با الیاف مصنوعی هستند.ولی هنوز در خانه ها گلیم های عشایری با الیاف طبیعی هست.مسئله مهم گلیم شویی است با اطمینان از شما میخوایم با خیالی آسوده گلیم های خود را به امانت دهید .شست وشوی گلیم های دستبافت در منزل احتمال دارد سبب قاطی شدن رنگ ها شود و زیبایی گلیم را خدشه دار کند پس چه بهتر که این شست و شو را به ما بسپارید‌.قالیشویی انقلاب زیر نظر اتحادیه با منصفانه ترین قیمت با کیفیت ترین خدمات شست و شو را به شما ارائه می دهد.

خدمات قالیشویی انقلاب

 • شست و شوی فرش های ماشینی و فانتزی
 • شست وشوی گلیم های عشایری و دستبافت
 • شست و شوی گلیم های ماشینی
 • شست و شوی فرش ترک
 • شست و شوی فرش چله ابریشم و ابریشم
 • شست و شوی فرش دستبافت و اعلا
 • شست و شوی مبلمان منزل
 • شست و شوی انواع موکت ها
همگی را از قالیشویی انقلاب بخواهید.ما در دوران بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فرش های شما را کاملا تمیز و ضدعفونی شده تحویلتان خواهیم داد.اینکه در خانه خودتان بخواهید دست به شست و شو بزنید.خیلی کار سختی است که جز اتلاف وقت و انرژی و دردسر چیزی نخواهد داشت.موادهای شوینده قالی بسته به نوع فرش و کیفیت خدمات قالیشویی متفاوت است.مانند سدیم، کلر، آب ژاول،  پودر رختشویی و شامپو فرش.
انتخاب نوع مواد شوینده نقش بسزایی در میزان چربی زدایی و درخشندگی فرش دارد. قالیشویی ها در راستای اهدافی چون سفید کردن ریشه های فرش، رنگبری فرش،  از بین بردن لکه فرش و کلرینه کردن فرش در انتخاب نوع مواد شیمیایی تصمیم می گیرند.سود سوز آور نیز روی الیافی مانند پنبه، پشم و ابریشم بسیار کارآمد است.برای بازگردانی سفیدی ریشه های فرش نیز معمولاً هیپوکلریت سدیم به کار گرفته می شود.
خواباندن قالی ها در کلسیم هیپوکلریت نیز اقدامی جهت جلای بیشتر آن به حساب می‌آید.استفاده از آب ژاول (مایع سفید کننده) تنها گزینه جهت سفید کردن ریشه های فرش و مانع شدن از زردی آن ها می باشدشامپو تگزافون آلمان معروف ترین و بهترین انتخاب مواد شوینده قالی است.که البته تنها توسط قالیشویی های مکانیزه به کار گرفته می شود.
این شامپو فرش ها با کیفیت برای هر نوع سطوح و هر نوع قالی به طور منحصر به فردی تهیه و تولید می شوند و انواع مختلفی دارند.خشک کردن موکت ها و فرش های شسته شده خودش یک مسئله بزرگ است.وقتی فرش ها به خوبی خشک نشوند دچار پوسیدگی خواهند شد.
ما با بهترین و مناسب ترین شوینده ها فرش های شما را بدون هیچ گونه لکه و کثیفی تحویلتان خواهیم داد.کارشناسان و تیم حرفه ای ما با تعیین و تشخیص نوع فرش و الیاف آن نوع شست و شوی آن را تععین میکنند.
تمام شستشو های قالیشویی انقلاب به شیوه اسلامی بوده و تمامی فرش ها آبکشی و کر اسلامی داده می شوند با ما آسوده خاطر باشید.ما پس از شست و شوی مناسب فرش شما با دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک آن را به طور کامل آبگیری و بعد از خشک شدن به شکل کامل آن را لول شده در کاور کف منزل شما قرار میدهیم.
غبارگیری روشی است که قدیمی ها به خوبی به علت محیط خانه ها استفاده میکردند.اما ما امروز نمیتوانیم گلیم ها قالی ها و فرش های خود را غبار گیری کنیمغبار گیری را به مجموعه ما بسپارید .تابلو فرش ها بعد از مدتی احتیاج به تمیزی و شست و شو دارند این کاری نیست که شما در خانه از پسش بربیایید تابلوهای فرش بزرگ و کوچک قدیمی و جدید خود را به ما امانت دهید .
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.